Polsat Romans dołączył do oferty UPC Polska
19/12/2013Autor: MN
Polsat Romans
Dzisiaj Polsat Romans dołączył do oferty UPC Polska – lidera cyfrowych usług kablowych w Polsce. Jest to kolejny operator włączający Polsat Romans do swojej oferty. Od grudnia kanał jest dostępny na platformie nc+ oraz w sieci Toya, a od września w Cyfrowym Polsacie. Od dzisiaj Polsat Romans dociera więc do 5,1 mln polskich domów.

Polsat Romans to najnowszy kanał filmowo-serialowy w portfolio Telewizji Polsat, który powstał z myślą o kobietach. W codziennym paśmie filmowym o 21:00 prezentowane są najpiękniejsze historie kina światowego. Ponadto w repertuarze kanału znajdują się polskie i zagraniczne seriale. Stacja nadaje od 1 września tego roku.

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 23-12-2013 02:21
    Każdy tak krytykował ten kanał przed swoim startem, ale jednak Polacy niestety lubią powtórki oraz powtórki powtórek i je oglądają, co widać po wysokich wynikach dla ATM Rozrywki czy konkurencyjnych TVP Seriale i TVP Rozrywka. Wrześniowa oglądalność Polsatu Romans nie była taka najgorsza. W paĹşdzierniku nieco spadła, ale już w listopadzie wzrosła. Zapewne grudniowa będzie jeszcze wyższa, bo kanał dołączył do oferty nc+ oraz wspomnianej w newsie UPC Polska. Dla Telewizji Polsat to jest w końcu czysty biznes z zyskiem, który będą mieć z wpływów z reklam.
    wink

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy