Jubileusz Jerzego Kryszaka w Polsacie

MN 20/11/2013
Polsat
 Znany aktor, satyryk i parodysta r11; Jerzy Kryszak obchodzi w tym roku 40-lecie pracy aktorskiej oraz 30-lecie pojawienia się na polskiej scenie kabaretowej. Z tej okazji Polsat pokaże koncert, podczas którego zobaczymy jubilata i zaproszonych przez niego gości: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Mariana Opanię, Kabaret Łowcy.B, Mieczysława Szcześniaka oraz Kabaret Czesuaf.

Jerzy Kryszak jest mistrzem w naśladowaniu znanych osobistości i wkładaniu w ich usta przezabawnych wypowiedzi. Swoimi występami niejednokrotnie doprowadza publiczność do łez. Jego teksty nie dają się powtórzyć w formie dowcipu, koniecznie trzeba więc wysłuchać jego najnowszego rMonologur1;. Następnie Kabaret Ani Mru Mru zaprasza na rTeleturniej o Jurkur1;, a Kabaret Młodych Panów i Jerzy Kryszak zabiorą nas do rSalonu fryzjerskiegor1;. Mistrzowską umiejętnością wygłaszania rMonologur1; popisze się też Marian Opania. Z kolei Łowcy.B wspólnie z Jerzym Kryszakiem zaprezentują skecz pt. rChowanyr1; i drugi r11; bez szacownego jubilata, ale jemu dedykowany. Podczas tego koncertu Mieczysław Szcześniak zaśpiewa swoją piosenkę rNadzieja mojar1;, a artyści z kabaretu Ani Mru Mru przedstawią skecz rPiosenka ludowar1;, a potem jeszcze r11; rStaruszkowier1;. Kabaret Młodych Panów pokaże rTroskliwe misier1;, a ich koledzy z kabaretu Czesuaf r11; skecz rPorodówkar1;. Ostatnie słowo znów będzie należało do Jerzego Kryszaka i usłyszymy w jego wykonaniu rAktualnościr1; oraz rKraju mójr1;.

rPostrzyżyny, czyli Jubileusz Jerzego Kryszakar1;: w niedzielę, 1 grudnia o 20:00 w Polsacie.


rPostrzyżyny, czyli Jubileusz Jerzego Kryszakar1;
foto: Polsat
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 20-11-2013 23:46
  Oby skecze występujących kabaretów i osób były całkiem udane.
  wink
 • 2214
  #2 mateush dnia 21-11-2013 08:28
  Kryszak to legenda polskiego śmiechu. Do tego tylu znamienitych współwystępujących. Polsat szykuje kolejny rozrywkowo-kabaretowy wieczór. I like it.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.