' /> ' /> '>

"Top Chef" - kulinarne show w Polsacie [wideo]

MN 07/07/2013
Polsat
 Telewizja Polsat pokaże polską edycję programu rTop Chefr1;, będącego turniejem dla zawodowych kucharzy. Stacja rozpoczęła już przyjmowanie zgłoszeń do programu. rTop Chefr1; to amerykański format emitowany na kanale Bravo. W Polsce oryginalna wersja show znana jest widzom z anten stacji Kuchnia+ i FOX Life.

W spocie telewizyjnym można usłyszeć następującą zapowiedĹş:
rTop Chefr1; już w Polsce. W Telewizji Polsat rusza najsłynniejszy program dla zawodowych kucharzy. Jeśli pracujesz w eleganckiej restauracji lub w przydrożnym barze, w stołówce szkolnej albo w ekskluzywnym hotelu, jeśli chcesz wygrać 100 tys. zł i zostać pierwszym polskim Top Chefem, zgłoś się.

Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres: zgloszenia@topchef.com.pl lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 881 771 066.


Spot z informacją o castingu


W programie uczestnicy wykonują zadania, które usłyszą od jurorów. Kolejni zawodnicy, którzy wypadają najsłabiej, żegnają się z programem. Najlepszy uczestnik otrzymuje tytuł Top Chefa i 100 tys. zł. Warto dodać, że domenę topchef.com.pl zarezerwowała firma Jake Vision (znana z show rTylko muzyka. Must be the musicr1; i rTylko taniec. Got to dancer1;), więc to ona prawdopodobnie będzie producentem show.


Komentarze

  • 2214
    #11 mateush dnia 11-07-2013 10:44
    Chętnie popatrzę na zmagania profesjonalistów tym razem. MC mi się przejadł, czas na coś nowego. Polsat dobrze wyczuwa potrzeby widza.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.