Szóstka od 30 marca z nową oprawą [wideo]

MN 27/03/2013
Szóstka
 Święta Wielkiej Nocy telewizyjna Szóstka (TV6) przywita z nową, rozbudowaną oprawą graficzną, stanowiącą twórcze rozwinięcie koncepcji zawartej w logotypie stacji stworzonym przez znanego projektanta, animatora i grafika Pawła Sadaja. Nowa oprawa zadebiutuje na antenie w Wielką Sobotę, 30 marca.

Paweł Sadaj, twórca nowej oprawy:
Inspiracją projektu oprawy jest kolorystyka i przestrzenie kojarzące się z latem. Przybliżamy widzowi bogactwo bursztynowego wnętrza, iskrzenie piasku na plaży, barwy ognia i promieni zachodzącego słońca.


Paweł Sadaj ukończył z wyróżnieniem projektowanie graficzne na prestiżowym Wydziale Grafiki i Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jest również absolwentem fotografii artystycznej Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni. Specjalizuje się w kreowaniu kampanii wizerunkowych, projektowaniu graficznym w tym identyfikacji wizualnej, tworzeniu animacji, postprodukcji obrazu video, oraz fotografii. Jego prace r11; logotypy, czołówki programów telewizyjnych i oprawy graficzne oglądać można r11; oprócz Czwórki i Szóstki r11; m.in. na antenie TVP2 i Telewizji Polsat. Paweł Sadaj jest również wybitnym animatorem i zdobywcą nagród m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Off Cinema czy Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych w Krakowie.Ważną częścią nowej oprawy Szóstki jest muzyka, skomponowana specjalnie na tę okazję przez muzyka, kompozytora i producenta Piotr Remiszewskiego współpracującego na co dzień m.in. z Edytą Górniak. Jego kompozycje można usłyszeć na najnowszej płycie artystki.
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 27-03-2013 21:50
  Oprawa graficzna ujdzie, ale... po co jakaś kobieta na końcu mówi sześć? Dla mnie to nie ma żadnego sensu.
  wink
 • 3109
  #2 nopodia123 dnia 30-03-2013 22:43
  Oprawa lux tylko zamiast mówić sześć lektor kobiecy powinien mówić"SZEŚĆ"icon_smileAlbo nic nie mówić tak jak napisał Emil poprzednik...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.