Nowy francuski serial w Szóstce

MN 05/10/2012
Szóstka
 Szóstka wprowadza do ramówki premierowy serial. Jest to produkcja zainspirowana rzeczywistymi problemami współczesnych rodzin oraz doświadczeniami jakie zdobywają na co dzień miliony rodziców i dzieci. rRodzice na skraju załamania nerwowegor1; po raz pierwszy w polskiej telewizji będzie można oglądać od 25 paĹşdziernika od wtorku do piątku o 20:00.

rRodzice na skraju załamania nerwowegor1; r11; stworzony przez Anne Giafferi i Thierrego Bizot, uhonorowany nagrodami dla najlepszego serialu na festiwalu w La Rochelle i Luchon francuski serial, w którym śledzić będziemy życie dwóch sąsiadujących rodzin Bouley i Lepic. Dwa zupełnie różne modele wychowania, celowo przejaskrawione, tak aby sportretować współczesne rodziny. Codzienne sytuacje, wahania i wątpliwości rodziców, pełne zabawnych sytuacji i absurdalnych zdarzeń, w których wielu rodziców zapewne rozpozna siebie.


rRodzice na skraju załamania nerwowegor1;
foto: TV6


Rodziny Bouley i Lepic stosują odmienne metody wychowawcze. Lepic są konserwatywni, natomiast Bouley jawią się jako nowocześni rodzice, odrzucający surowe metody wychowawcze. Chociaż reprezentują odmienne koncepcje wychowawcze, obie rodziny borykają się z różnymi problemami. Obu parom wydaje się, że są dojrzałymi świadomymi rodzicami, z pomysłem na rodzinę i dokładnie wiedzą czego potrzebują ich pociechy. Rzeczywistość pokazuje jednak, że bywają bezradni, histeryczni, a codzienne problemy jakich przysparzają współcześni nastolatkowie przerastają ich możliwości wychowawcze.

Pierwszy sezon zrealizowany jest w formie dokumentalnego reality show. Kamery obecne w codziennym życiu rodzin przez 24 godziny na dobę rejestrują losy bohaterów, opatrzone ich komentarzami. Obu rodzinom wydaje się, że zostały wybrane celowo, aby przedstawić konkretny r11; właściwy model wychowania, który może pomóc innym rodzinom lepiej wychowywać dzieci. W rzeczywistości ma pokazać jak nieskuteczne potrafią być obrane przez nich drogi.

Scenariusz kolejnych serii realizowany jest na wzór klasycznej fikcji, ale nie traci nic z humorystycznej parodii rzeczywistości. Na antenie Szóstki widzowie będą mogli oglądać cztery sezony popularnego francuskiego serialu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.