"Pierwsza miłość" z premią za oglądalność

MN 02/05/2012
Pierwsza miłość
 rPierwsza miłośćr1; notuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Serial ten przyniósł też w ubiegłym roku realizującej go ATM Grupie najwyższe przychody w porównaniu do roku wcześniejszego, biorąc pod uwagę pojedyncze produkcje. Wysoka widownia rPierwszej miłościr1; zapewniła ATM Grupie dodatkowy przychód od Telewizji Polsat w postaci premii za oglądalność.

Spółka poinformowała o tym w sprawdzaniu rocznym. Od początku 2011 roku rPierwsza miłośćr1; z miesiąca na miesiąc zwiększała swoje udziały w rynku i przez cały ten czas, z ogromną przewagą, była zdecydowanym liderem access prime-time. Obecnie rPierwsza miłośćr1; nadal jest najlepiej oglądanym serialem w paśmie access prime-time i drugim polskim serialem (obok rM jak miłośćr1;), który regularnie osiąga wyniki powyżej 30% SHR w grupie 16-49 (dane: Nielsen Audience Measurement).


Komentarze

  • 2754
    #1 marszal222 dnia 02-05-2012 21:53
    Po to dobry serial 1pmnowe i być może tv 1atm2 będzię dobrym programem i wyprzedzi 1phd na razie nie oceniam po tego programu jeszcze nie mam w mojej platformie tv ale czas pokaże. Życzę sukcesów z 1atm2

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.