Tańsze filmy w VOD Cyfrowego Polsatu

MN 22/10/2011
VOD
 Cyfrowy Polsat przygotował obniżkę ceny filmów rAmerykańskie ciachor1; oraz rMysi agencir1; w ofercie Ostatni Seans w VOD r11; Domowej Wypożyczalni Filmowej. Pierwszy z wymienionych tytułów można znaleĹşć na kanale VOD63, a drugi na VOD65. Każdy z tych filmów kosztuje 3,70 zł, czyli 25% taniej (normalnie: 5 zł).

rAmerykańskie ciachor1;, komedia (USA, 2009)
Rozbrajająco przystojny Nikki (Ashton Kutcher) uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Zdobywa je szybko i zmienia, gdy tylko znudzą mu się ich luksusowe apartamenty. To jego sposób na życie. A przy okazji r11; doskonały biznes. Nieodpartemu czarowi Nikkiego ulegają kolejne kobiety, a on bawi się nimi i korzysta z życia, które mu sponsorują. Pewnego dnia spotyka wyjątkową dziewczynę r11; Heather. Piękna nieznajoma nie jest nim jednak zainteresowana. Czy w grze uczuć, która zaczyna się między Nikkim a dziewczyną chodzi o coś więcej niż seks i pieniądze?

rMysi agencir1;, animacja (Argentyna i Hiszpania, 2008)
Mała myszka o wielkiej odwadze powraca w nowej przygodzie. Sympatyczni bohaterowie, wartka akcja, porywająca muzyka i mnóstwo humoru r11; witajcie w świecie Stefana Malutkiego. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącego gryzonia i uczynić zeń gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki r11; odważnej mysiej mistrzyni salsy. Głosu głównemu bohaterowi udzielił Tomasz Kot.

Promocja trwa do 27 paĹşdziernika br.
 

Komentarze

 • 1942
  #1 zbyszko dnia 22-10-2011 13:11
  W kółko te same filmy....
 • 1730
  #2 leonnik6 dnia 22-10-2011 18:38
  Beznadzieja....
  Jacek: Ostatni raz poprawiam Twój wpis w którym zdanie zaczynasz z małej litery,każde następne taki wpis z Twojej strony spotka sie z ostrzezeniem i zablokowaniem konta.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.