Marcowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

Autor: MN 25/02/2011
VOD
 Kolejna część kultowej sagi rZmierzch: Zaćmienier1;, wielki powrót kina szpiegowskiego z Angeliną Jolie oraz Danielem Olbryskim w filmie akcji rSaltr1;, widowiskowy pokaz wschodnich sztuk walki w kinie familijnym rKarate Kidr1; z udziałem Jackie Chanr17;a oraz Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz, którzy zrobili rŚwięty Interesr1; r11; to tylko część propozycji VOD Cyfrowego Polsatu na marzec.

Już od 1 marca platforma zaoferuje trzecią część filmowej adaptacji bestsellerowej sagi Stephenie Meyer rZmierzch: Zaćmienier1; z plejadą najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Słynna historia miłości dziewczyny i nieziemsko przystojnego wampira w intrygującym i mrocznym obrazie pełnym zwrotów akcji, jak na dobry film grozy przystało, na długo zapadnie w pamięci. Dla wielbicieli sagi Cyfrowy Polsat przygotował także możliwość obejrzenia poprzednich dwóch części r11; rZmierzchr1; i rZmierzch: Księżyc w nowiur1;.

Abonenci Cyfrowego Polsatu już od 4 marca, korzystając z usługi VOD r11; Domowa Wypożyczalnia Filmowa, w kasowej produkcji rSaltr1; ujrzą takie sławy, jak: Angelina Jolie, Liev Schreiber oraz Daniel Olbrychski. Philip Noyce (rKolekcjoner Kościr1;) na nowo ukaże nam zapomniane ostatnimi czasy kino szpiegowskie. Brawurowe sceny akcji, pościgi, intryga międzynarodowa, a także odpowiednia dawka rozrywki pozwolą na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji.

Natomiast Harald Zwart zdecydował się odświeżyć dobrze znany szerokiemu gronu odbiorców film z 1984 roku. Remake rKarate Kidr1;, jednej z najpopularniejszych produkcji ostatnich dekad, przenosi nas w bajeczne otoczenie Chin, w których młody chłopak próbuje odnaleĹşć swoje miejsce. Świetne sceny kaskaderskie, sympatycznymi bohaterowie oraz morał będący uwieńczeniem filmu, to dobra alternatywa na niedzielne popołudnie w rodzinnym gronie, dostępna od 11 marca br.

Wśród marcowych propozycji nie zabraknie także polskiego kina. Najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego rRóżyczkar1;, który w Cyfrowym Polsacie oferowany będzie od 11 marca, to opowieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami rozgrywającymi się w burzliwych latach 60-tych. Niebezpieczna gra uczuć pomiędzy cenionym pisarzem, jego piękną, młodą żoną oraz jej kochankiem, w które to role wcieliły się sławy rodzimego kina: Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska i Robert Więckiewicz, niewielu widzów pozostawi obojętnymi.

Maciej Wojtyszko, reżyser, m.in. nagrodzonych rOgrodu Luizyr1; i rOgnistego aniołar1;, w kolejnym swoim filmie pt. rŚwięty Interesr1;, przedstawia barwną polską wieś, a na jej tle perypetie dwóch braci, którzy w spadku po zmarłym ojcu otrzymują zabytkowe auto należące niegdyś do samego Karola Wojtyły. Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz w rolach głównych, od 11 marca na pewno przyciągną przed ekrany damską część widowni, ale fabuła filmu z pewnością zainteresuje także męską część widowni.

W marcowej ofercie VOD r11; Domowej Wypożyczalni Filmowej wprawdzie dominuje kino akcji i grozy, m.in. r02:22r1;, rEgzorcyzmy Emilly Roser1;, rLękr1;, rCórkar1;, ale platforma przygotowała także kino familijne, komediowe i obyczajowe, m.in. rHappy wkręt 2r1;, rTo nie tak jak myślisz, kotkur1;, rObcy krewnir1;, rKoniec Światar1;, rDaj, proszęr1; czy też nowość z Vanessą Paradis rLicencja na uwiedzenier1;.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg