Marcowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

MN 25/02/2011
VOD
 Kolejna część kultowej sagi rZmierzch: Zaćmienier1;, wielki powrót kina szpiegowskiego z Angeliną Jolie oraz Danielem Olbryskim w filmie akcji rSaltr1;, widowiskowy pokaz wschodnich sztuk walki w kinie familijnym rKarate Kidr1; z udziałem Jackie Chanr17;a oraz Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz, którzy zrobili rŚwięty Interesr1; r11; to tylko część propozycji VOD Cyfrowego Polsatu na marzec.

Już od 1 marca platforma zaoferuje trzecią część filmowej adaptacji bestsellerowej sagi Stephenie Meyer rZmierzch: Zaćmienier1; z plejadą najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Słynna historia miłości dziewczyny i nieziemsko przystojnego wampira w intrygującym i mrocznym obrazie pełnym zwrotów akcji, jak na dobry film grozy przystało, na długo zapadnie w pamięci. Dla wielbicieli sagi Cyfrowy Polsat przygotował także możliwość obejrzenia poprzednich dwóch części r11; rZmierzchr1; i rZmierzch: Księżyc w nowiur1;.

Abonenci Cyfrowego Polsatu już od 4 marca, korzystając z usługi VOD r11; Domowa Wypożyczalnia Filmowa, w kasowej produkcji rSaltr1; ujrzą takie sławy, jak: Angelina Jolie, Liev Schreiber oraz Daniel Olbrychski. Philip Noyce (rKolekcjoner Kościr1;) na nowo ukaże nam zapomniane ostatnimi czasy kino szpiegowskie. Brawurowe sceny akcji, pościgi, intryga międzynarodowa, a także odpowiednia dawka rozrywki pozwolą na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji.

Natomiast Harald Zwart zdecydował się odświeżyć dobrze znany szerokiemu gronu odbiorców film z 1984 roku. Remake rKarate Kidr1;, jednej z najpopularniejszych produkcji ostatnich dekad, przenosi nas w bajeczne otoczenie Chin, w których młody chłopak próbuje odnaleĹşć swoje miejsce. Świetne sceny kaskaderskie, sympatycznymi bohaterowie oraz morał będący uwieńczeniem filmu, to dobra alternatywa na niedzielne popołudnie w rodzinnym gronie, dostępna od 11 marca br.

Wśród marcowych propozycji nie zabraknie także polskiego kina. Najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego rRóżyczkar1;, który w Cyfrowym Polsacie oferowany będzie od 11 marca, to opowieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami rozgrywającymi się w burzliwych latach 60-tych. Niebezpieczna gra uczuć pomiędzy cenionym pisarzem, jego piękną, młodą żoną oraz jej kochankiem, w które to role wcieliły się sławy rodzimego kina: Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska i Robert Więckiewicz, niewielu widzów pozostawi obojętnymi.

Maciej Wojtyszko, reżyser, m.in. nagrodzonych rOgrodu Luizyr1; i rOgnistego aniołar1;, w kolejnym swoim filmie pt. rŚwięty Interesr1;, przedstawia barwną polską wieś, a na jej tle perypetie dwóch braci, którzy w spadku po zmarłym ojcu otrzymują zabytkowe auto należące niegdyś do samego Karola Wojtyły. Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz w rolach głównych, od 11 marca na pewno przyciągną przed ekrany damską część widowni, ale fabuła filmu z pewnością zainteresuje także męską część widowni.

W marcowej ofercie VOD r11; Domowej Wypożyczalni Filmowej wprawdzie dominuje kino akcji i grozy, m.in. r02:22r1;, rEgzorcyzmy Emilly Roser1;, rLękr1;, rCórkar1;, ale platforma przygotowała także kino familijne, komediowe i obyczajowe, m.in. rHappy wkręt 2r1;, rTo nie tak jak myślisz, kotkur1;, rObcy krewnir1;, rKoniec Światar1;, rDaj, proszęr1; czy też nowość z Vanessą Paradis rLicencja na uwiedzenier1;.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.