Nowa aktorka w "Pierwszej miłości" (foto)

MN 06/12/2010
Pierwsza miłość
 Producenci serialu Polsatu rPierwsza miłośćr1; od zawsze inwestowali w młode talenty. Tym razem powierzyli dużą rolę studentce Akademii Teatralnej Halszce Lehman. Jej postać, Wiktoria Dąbek, wprowadzi spore zamieszanie w związek Eweliny i Bartka. Młoda, piękna i przebiegła Wiktoria, młodsza siostra Malwiny Florek, po pięciu latach wraca do rodzinnego Wadlewa.

Przechwala się swoimi przygodami i sukcesami, a jedyne czego pragnie to znaleĹşć dobrego kandydata na męża. Od razu zaczyna mącić w życiu uczuciowym mieszkańców, udając niewiniątko. Pierwszy na celowniku znajdzie się Bartekr30;

r11; Wiktoria Dąbek to postać niewątpliwie barwna i nieprzeciętna. Dziewczyna, która jedyną możliwość realizacji swoich wysokich ambicji widzi w zdobyciu bogatego lub przynajmniej wpływowego męża. W swoim postępowaniu kieruje się specyficznym światopoglądem a, by osiągnąć zamierzony cel nie przebiera w środkach. Dla mnie ta rola była dużym wyzwaniem, gdyż temperament i usposobienie Wiktorii jest zupełnie różny od mojego. Mam nadzieję, że widzowie dostrzegą w Wiktorii humor i polubią ją, mimo że jest ona czarnym charakterem w wątku miłości Eweliny i Bartka r11; wyjaśnia Halszka Lehman.


Halszka Lehman, czyli serialowa Wiktoria Dąbek
foto: ATM Grupa


Głównym atutem Wiktorii jest uroda. Dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę, co działa na mężczyzn i potrafi odsłonić niewątpliwe wdzięki swojego ciała, żeby zwrócić na siebie uwagę. Jest osobą rozrywkową, nie wymaga wiele od siebie i życia. Z wykształcenia jest fryzjerką, a jej celem życiowym od zawsze było znalezienie odpowiedniego kandydata na męża, który zapewniłby jej dostatnie życie. Z zamiarem upolowania przystojnego i bogatego Włocha wyjechała szukać swojego szczęścia do słonecznej Italii.

Ĺťycie okazało się jednak dla niej mniej kolorowe niż sobie zaplanowała. We Włoszech nie udało jej się znaleĹşć wymarzonego męża i musiała zadowolić się posadą zwykłej kelnerki. Po przyjeĹşdzie w rodzinne strony stara się ukryć swoją życiową porażkę, zmyślając historie o pracy stewardesy. Za namową siostry zacznie podrywać Bartka i mieszać w jego związku z Eweliną, udając wstydliwą i niedostępną.

Czy przebiegły plan Wiktorii powiedzie się i Bartek ulegnie jej wdziękom? Nowa bohaterka w serialu rPierwsza miłośćr1; pojawi się na antenie Telewizji Polsat już 21 grudnia.
 

Komentarze

 • 1390
  #1 Jacek dnia 06-12-2010 15:11
  O to teraz będzie ciekawie w 1pmnowe Już widzę jak Michał śledzi te odcinki z zapartym tchem icon_biggrin
 • 1692
  #2 PS HD dnia 06-12-2010 16:09
  Fabuła w 1pmnowe rozszerza się nam o kolejne ciekawe horyzonty... icon_biggrin
 • 1175
  #3 lukasz20 dnia 06-12-2010 16:49
  Dajcie spokój temu Bartkowi, niech w końcu założy normalny związek i niech się ożeni z tą Eweliną. A nie romanse jakieś co rusz, to nie wypada lekarzowi icon_razz.gif

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.