"Kości" wracają na antenę Polsatu

MN 25/08/2009
Polsat
 6 września na antenie Polsatu zadebiutuje czwarta seria amerykańskiego serialu kryminalnego r11; Kości. Produkcję umieszczono w tym samym miejscu w ramówce, co w poprzednich sezonach, więc będzie ją można oglądać w każdą niedzielę o godz. 22:05. Nową serię otworzy podwójny odcinek, w którym akcja przeniesie się do Wielkiej Brytanii.

Booth zostaje zaproszony w celu przeprowadzenia prelekcji w Scotland Yardzie. Natomiast Brennan ma wygłosić wykład na Uniwersytecie w Oxfordzie. Oboje nie odmówią, gdy jego dawna przyjaciółka r11; inspektor Cate Pritchard r11; poprosi ich o pomoc w identyfikacji szczątków młodej dziewczyny, dziedziczki fortuny i córki amerykańskiego inwestora, które zostają znalezione w Tamizie. Dziewczyna miała romans z arystokratą, powiązanym z rodziną królewską.

Serial zagościł na antenie Polsatu w lutym 2008 roku (wcześniej emitowała go Czwórka). Produkcja przedstawia losy naukowców współpracujących z FBI w sprawach szczególnie skomplikowanych zbrodni. Główna bohaterka, czyli antropolog Temperance Brennan, posiada niezwykły dar r11; odczytuje tropy z ludzkich kości.


Komentarze

  • 828
    #1 Emil Niemirowski dnia 30-08-2009 09:29
    Ten serial jest extra icon_razz.gificon_greenicon_razz.gificon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.