Wiosna w Polsacie

MN 11/02/2009
Polsat
 We wtorek w stołecznym Klubie Capitol Polsat przedstawił swoje propozycje na wiosnę. Imprezę prowadziły Joanna Liszowska i Katarzyna Cichopek. W nowej ramówce stacji umieszczono m.in. teleturniej Moment prawdy i program randkowy Gra wstępna.

Polsat News poinformował, że z hitowych filmów Polsat pokaże m.in. kontynuację Misia, czyli komedię Ryś oraz ekranizację książki Kod Leonarda da Vinci. W ramówce pozostają polskie seriale np. Tylko miłość, Samo życie, Pierwsza miłość i Rodzina zastępcza plus. Z kolei Katarzyna Cichopek, którą w Jak Oni śpiewają zastąpi Joanna Liszowska, poprowadzi program randkowy Gra wstępna. W nowym projekcie single będą szukać swojej drugiej połówki.

Gospodarzem teleturnieju Moment prawdy został Zygmunt Chajzer. W programie uczestnicy będą badani wariografem, a pieniądze otrzymają za prawdziwe odpowiedzi na pytania dotyczące swojego życia. Główną nagrodą jest 250 tysięcy złotych.

Kolejna nowość to docu-crime Malanowski partnerzy, który już zadebiutował na antenie Polsatu. Serial przedstawia perypetie trójki prywatnych detektywów. Szefem grupy jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a pomagają mu Marta (Marta Leleniewska) oraz Marek (Marek Krupski). Nowe epizody cyklu można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:30.

Wiosną Polsat pokaże również m.in. program Krzysztofa Respondka, w którym na widzów czekają zabawne filmiki oraz serial komediowy Krzysztofa Jaroszyńskiego pt. Synowie.
   

Komentarze

 • adi
  #11 adi dnia 11-02-2009 14:50
  Nina Terentiev do domu, zwonić ją
 • 404
  #12 krzysztof2001 dnia 11-02-2009 19:11
  Mnie się wydaje, że została przedstawiona niepełna ramówka wiosenna TV Polsat. Faktycznie brakuje kilka nowości, które były wcześniej zapowiadane np. serial Wróżka czy nowe show z gwiazdami które miał poprowadzić Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska oraz Srefa Tajemnic.

  @kk teleturniej Strzał w 10 to ostatecznie zakończył swoją emisje, a zapowiadane kontynuacje serialu Ekipa i Halo Hans to stare dzieje. Już od dawna wiadomo że nie będzie tych pozycji w ramówce.
 • 106
  #13 Kamilo dnia 11-02-2009 19:28
  Ta ramówka jest pełna. Strefa tajemnic już nie powróci do Polsatu, bo Trojanowski został zwolniony. Produkcja show, który mieli prowadzić Młynarska i Ibisz, była tylko brana pod uwagę, a Wróżka prawdopodobnie pojawi się dopiero jesienią.
 • Golbi
  #14 Golbi dnia 11-02-2009 21:45
  Kamilo ale nie ma też informacji co z Bałtroczykiem, Rankingiem gwiazd i Dorota Gawryluk Konfrontacje. Nie widziałem też ina o kontynuacji Świata według Kiepskich. A co do Wróżki to na Wirtualne media podają że stacja nie wyklucza a wiec sprawa nie pewna. A program Młynarskiej i Ibisza to dobrze że nie będzie Ibisz w Jak Oni Śpiewają i Ibisz jeszcze raz tu trochę bezsensu by było.
 • 106
  #15 Kamilo dnia 11-02-2009 22:38
  @Golbi, bo konferencja ta miała na celu prezentację nowości, a nie pełnej ramówki. Gdyby zaprezentowano ramówkę, to znalibyśmy pory emisji i nazwy wszystkich programów. Nie byłoby żadnych wątpliwości. A z tym się musimy się jeszcze wstrzymać, pewnie na jakieś 2 tygodnie. Myślę jednak, że pozycja Bałtroczyka w Polsacie i u samej Niny jest nie do ruszenia. Dorotę Gawryluk nieprzypadkowo wrzucono do Wydarzeń, a o powrocie Rankingu gwiazd się wcale nie mówi, więc pewnie programu nie zobaczymy.
 • lola
  #16 lola dnia 11-02-2009 22:46
  kabarety dajcie!!! to najmocniejszy punkt polsatu!!!!!!!!!!! bałtroczyk na żywo był supericon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.