Leleniewska ma nową pracę

MN 14/07/2008
Polsat
 Marta Leleniewska zmieniła miejsce pracy. Prezenterka dołączyła do ekipy Telewizji Polskiej, gdzie została prowadzącą programu Kawa czy herbata?, porannego pasma TVP1. Leleniewska do niedawna była pogodynką w stacji Zygmunta Solorza-Ĺťaka oraz gospodynią programu Muzyczne listy emitowanego na antenie Czwórki.

Marta Leleniewska zadebiutowała w nowej roli na początku lipca. Swój pierwszy magazyn Kawa czy herbata? prowadziła z Bydgoszczy, a towarzyszył jej Radosław Brzózka. Leleniewska trafiła do telewizji publicznej z Polsatu, gdzie w 2004 roku zatrudniono ją na stanowisku pogodynki. Wcześniej była prezenterką Czwórki, a w dalszej przeszłości pracowała jako modelka. Wygrała także w kilku konkursach piękności.

Jesienią zeszłego roku pojawiła się informacja, że zostanie nową prowadzącą Wydarzeń o 15:50. Tak się jednak nie stało. Przez pewien czas przygotowywała krótkie materiały do popołudniowych serwisów Polsatu, a następnie przestała pojawiać się na wizji.Marta Leleniewska w TVP1 (fot. TVP)


Komentarze

  • Mx
    #1 Mx dnia 14-07-2008 23:30
    A szkodaicon_cry

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.