fot.: Viasat Channels

Viasat Epic, a nie Polsat Viasat Epic nowym pasmem Polsat Viasat History [akt.]

Nowe pasmo programowe w Polsat Viasat History będzie ostatecznie nosić nazwę Viasat Epic, a nie Polsat Viasat Epic, jak pierwotnie podawano.

Nadawca poinformował już oficjalnie o nowym paśmie. Na antenie zadebiutowały również nowe spoty promujące blok programowy. Nie pojawia się już w nich człon „Polsat”.

Nowe pasmo obyczajowe na Polsat Viasat History ma być dodatkowym wzmocnieniem historycznych treści programowych i ma mieć własną, wyjątkową charakterystykę. Widzowie pasma Viasat Epic będą mieli okazję oglądać specjalnie dobrane programy prezentujące europejskie i światowe wydarzenia historyczne. Pierwszy serial, który zostanie wyemitowany w ramach pasma to „37 dni – droga do I Wojny Światowej”, następnie widzowie zobaczą „Skazanych na banicję” oraz serial nagrodzony statuetką Emmy oparty na klasycznej powieści Dickensa – „Samotnia”, w której zagrała Gillian Anderson.

Jak tłumaczy Karin Heijink, VP Pay Channels, MTG World, Polsat Viasat History jest platformą, która ma doskonałe warunki, aby wprowadzić do ramówki pasmo świetnie zrealizowanych programów Viasat Epic. Dodaje, że jest to dla nadawcy naturalny, logiczny krok w dostarczaniu widzom najwyższej jakości programów, odzwierciedlających ówczesną rzeczywistość.

Pasmo Viasat Epic w stacji Polsat Viasat History będzie nadawane od 10 kwietnia 2016 roku w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

Aktualizacja:
Komentarz nadawcy. Nazwa nowego pasma, które będzie nadawane od 10 kwietnia w każdą niedzielę o godzinie 21:00 to Viasat Epic. Jest to nazwa ostateczna, obowiązująca i jednakowa we wszystkich krajach.

Viasat Epic