fot.: Polsat/Grzegorz Gołębiowski

Specjalny odcinek serialu „Świat według Kiepskich” w Polsat Box Go

20 marca w serwisie Polsat Box Go zostanie udostępniony specjalny odcinek hitu "Świat według Kiepskich" - informuje Interia.pl.

20 marca w serwisie Polsat Box Go zostanie udostępniony specjalny odcinek hitu „Świat według Kiepskich” – informuje Interia.pl.

W odcinku opublikowanym w Polsat Box Go Halinka zabroni wychodzić Ferdkowi z domu. Ma to związek z pandemią koronawirusa. Głowa rodziny zacznie mierzyć się z egzystencjalnymi dylematami. W rozważaniach pomogą Ferdkowi Archanioł Gabriel oraz… dawni mieszkańcy kamienicy: Arnold Boczek i Marian Paździoch.

Aktorzy, którzy wcielali się w postacie Boczka i Paździocha, Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys zmarli przed rozpoczęciem zdjęć do odcinka. W produkcji widzowie mają ponownie zobaczyć tych bohaterów. Będzie to możliwe dzięki technologii deepfake, czyli zmanipulowanym komputerowo nagraniom.

Pierwotnie odcinek miał zostać udostępniony rok temu. Mimo informacji w serwisie Polsat.pl, widzowie „Świata według Kiepskich” nie doczekali się publikacji serialu.

Specjalny odcinek serialu „Świat według Kiepskich” od 20 marca w Polsat Box Go.

Źródło: Świat Seriali Interia