fot.: Grzegorz Gołębiowski/Polsat

Specjalny odcinek serialu „Świat według Kiepskich” w Polsat Go?

Portal polsat.pl poinformował, że w sobotę, 26 lutego na platformie streamingowej zostanie udostępniony specjalny odcinek "Świata według Kiepskich". Produkcja jednak nie pojawiła się w serwisie.

Portal polsat.pl poinformował, że w sobotę, 26 lutego na platformie streamingowej zostanie udostępniony specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”. Produkcja jednak nie pojawiła się w serwisie.

Serial „Świat według Kiepskich” powrócił jesienią ubiegłego roku na antenę Telewizji Polsat. Dziesięć pierwszych odcinków można było oglądać w środy o godzinie 20:00. Finał sezonu został jednak premierowo pokazany w nocy.

Po kilku miesiącach na stronie Polsatu pojawiła się zapowiedź specjalnego odcinka produkcji. W jego obsadzie znaleźli się dobrze znani widzom aktorzy, a wśród nich: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, czy też Renata Pałys. Ponadto w odcinku zagrali Hanna Śleszyńska i Sebastian Stankiewicz. Po kilku godzinach ze strony Polsat.pl zniknął artykuł zapowiadający produkcję.

W związku z brakiem publikacji odcinka, zapytaliśmy Centrum Prasowe o szczegóły fabuły i datę jego udostępnienia. Do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Wszystkie sezony serialu „Świat według Kiepskich” można oglądać za darmo na polsatgo.pl.