Jesienne propozycje Disco Polo Music

W jesiennej ramówce stacja przygotowała dla swoich widzów premierowe odcinki znanych już widzom formatów. Jesienna ramówka startuje w sobotę 1 października.

W jesiennej ramówce stacja przygotowała dla swoich widzów premierowe odcinki znanych już widzom formatów. Jesienna ramówka startuje w sobotę 1 października.

Disco Polo 30 lat później
To druga seria programu w którym widzowie zostaną zabrani w podróż po 3 dekadach nurtu disco polo. Poznamy najpiękniejsze i najważniejsze momenty w branży, a także dowiemy się, co aktualnie dzieje się w branży disco. Studio odwiedzą gwiazdy z którymi dziennikarze poruszą odważne i ciekawe tematy. Udadzą się z kamerą do ich świata, by poznać artystów od zupełnie innej strony. Tym razem widzowie zobaczą m.in.: Marcin Siegieńczuk z synem Nikodemem, Kamil Kossakowscki z Disco Boys, Long&Junior, Jerzy Ślubowski oraz Leszek Nowakowski z zespołu Fanatic, Jocker, Przemek i Mateusz z zespołu Malibu. Program poprowadzą Kasia Morawska i Marcin Kotyński
Niedziela godz. 10:00 (od 2 października)

Łączy nas muzyka
Tym razem Kasia Morawska zabierze fanów disco polo w podróż na wieś. W czwartym sezonie programu zobaczymy najpiękniejsze polskie wsie i poznamy ludzi, którzy nie wyobrażają sobie bez nich życia. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć jakie niespodzianki kryją miejsca, często oddalone zaledwie o kilka godzin. Zalipie i kolorowe domy, Kraina Otwartych Okiennic na Podlasiu czy przepiękne sady pełne kwitnących jabłoni na Mazowszu. Gośćmi programu w tym sezonie będą m.in.: Iness, Krystian Pudzianowski, młody rolnik- youtuber Krzysztof Gorzelańczyk, pszczelarz z dolnego śląska, hodowca alpak z Zakrzowa czy sadownicy ze Skrzynna. Razem z nimi będziemy odkrywać rodzime tradycje i zwyczaje, ale przede wszystkim sprawdzimy, co gra w duszach Polaków z różnych stron kraju.
Niedziela godz. 13.00 (od 2 października)

Nie ma cwaniaka na disco-polaka
Gwiazdy disco polo stawiają czoła wyzwaniom, jakie przygotował dla nich prowadzący Wojtek Kaczmarczyk. Konkurencje, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą czasem zabawne, czasem łatwe, a czasem ekstremalne. Dzień spędzony na wsi, produkcja lizaków, gotowanie z przepisów w obcym języku, malowanie obrazu węglem to tylko niektóre zadania, jakim stawiają czoła bohaterowie naszego programu, którymi w tej serii będą m.in.: Focus, Camasutra, Jorrgus, Bqll, Skaner, Iness, Dejw czy Extazy.
Sobota godz. 13.00 (od 1 października)

Disco Polo Life
W kolejny sezonie magazynu muzycznego widzowie zobaczą relacje z najważniejszych wydarzeń w branży, kulisy disco polo i świeże ploteczki ze świata disco. A jakby tego było mało, to Marcin Kotyński zaprezentuje mnóstwo przebojów i gorących nowości.
Codziennie o godz. 17:00

Top 10 lista przebojów
Największe hity muzyki disco polo. Które z nich podskoczą w górę a które zalicza spadek? To muzyczna walka w której to widzowie decydują o tym co pojawi się na topie. Codziennie o 18:00 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu sms!
Codziennie o godz. 18:00

Disco gramy
To program pełen muzycznych przebojów i spotkań z gwiazdami. Materiały archiwalne, sonda uliczna, ciekawostki i plotki to wszystko codziennie o 9.00 serwuje Robert Jarek.
Codziennie godz. 9.00