fot.: YouTube/ZPR Records x SAYHi
TYLKO U NAS

Norbi, MiłyPan, Łobuzy i Topky w specjalnym odcinku „Moje disco, moje wszystko”

Już w majówkę widzowie zobaczą specjalny odcinek programu "Moje disco, moje wszystko". Na scenie show wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo - ustalił serwis tvpolsat.info.

Już w majówkę widzowie zobaczą specjalny odcinek programu „Moje disco, moje wszystko”. Na scenie show wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo – ustalił serwis tvpolsat.info.

W wyjątkowym odcinku „Moje disco, moje wszystko” pojawi się wiele duetów. MiłyPan i Defis wykonają utwór „Musisz się starać”. Norbi wraz z Marcinem Millerem zaśpiewają „Jesteś gorąca”. Natomiast Łobuzy z dziewczynami z Topky zaprezentują hit „Dawaj mi pyska”.

Na scenie „Moje disco, moje wszystko” wystąpią również Piękni i młodzi, Playboys, Lili, Raf Shafranek (Rafał „Roofi” Kamiński), Bogdan Borowski oraz Luka Rosi. Artystom towarzyszyć będę tancerze z Grupy Tanecznej NEXT Tomasza Barańskiego. Reżyserem odcinka jest Michał Bandurski. Prowadzącą show jest Paulina Sykut-Jeżyna.

Shazza gościem „Moje disco, moje wszystko”

Wcześniej, bo w Wielką Sobotę, 8 kwietnia widzowie Disco Polo Music zobaczą odcinek „Moje disco, moje wszystko” z udziałem wokalistki Shazza. Piosenkarka opowie, jak zaczęła się jej historia z muzyką taneczną. Pokaże też, jak zmieniała się jej kariera na przestrzeni ostatnich 30 lat.

W odcinku nie zabraknie też występów wokalistki. W „Moje disco, moje wszystko” Shazza zaprezentuje między innymi piosenki „Bajao Bongo”, „Bierz, co chcesz” i „Może to samba”. Artystka przypomni też utwór „Egipskie noce”.

„Moje disco, moje wszystko” w sobotę o godzinie 16:00 w Disco Polo Music.