fot.: Disco Polo Music

„Moje disco, moje wszystko” od marca w Disco Polo Music. Capitan Folk pierwszym gościem

Już 4 marca na antenę Disco Polo Music powrócą premierowe odcinki show "Moje disco, moje wszystko". Prowadząca, Paulina Sykut-Jeżyna wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawia o karierze w disco polo.

Już 4 marca na antenę Disco Polo Music powrócą premierowe odcinki show „Moje disco, moje wszystko”. Prowadząca, Paulina Sykut-Jeżyna wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawia o karierze w disco polo.

Wiosną 2023 roku widzowie zobaczą czwarty sezon „Moje disco, moje wszystko”. Jest to koncertowe w show, w którym nie brakuje specjalnych występów gwiazd disco polo. Ponadto w programie królowie tego gatunku opowiadają, jak wyglądały ich pierwsze kroki w branży. Nie brakuje też pytań o natchnienie do tworzenia utworów.

Gościem pierwszego odcinka będzie Dawid Kurnik znany z formacji Capitan Folk. Grupa specjalizuje się w piosenkach będących połączeniem muzyki biesiadnej i wojskowej. Artysta na scenie programu zaprezentuje swoje największe przeboje.

W nadchodzącym sezonie Paulina Sykut-Jeżyna porozmawia również z Shazzą. Piosenkarka od ponad 30 lat jest obecna na scenie muzycznej. Przez te lata nagrała takie hity, jak „Bierz, co chcesz” i „Baiao Bongo”. Artystce w programie towarzyszyć będzie Tomasz Samborski.

„Moje disco, moje wszystko” w soboty o godzinie 16:00 w Disco Polo Music.