fot.: Polsat

Koncertowy sylwester z Disco Polo Music i Polo TV

Disco Polo Music i Polo TV w sylwestrową noc zapraszają na ucztę muzyczną w wykonaniu artystów disco polo.

Disco Polo Music i Polo TV w sylwestrową noc zapraszają na ucztę muzyczną w wykonaniu artystów disco polo.

O godzinie 20:00 widzowie zobaczą koncert „Prawy do lewego! Biesiada na całego!”. Wystąpi aż 20 gwiazd sceny disco, które zaśpiewają ponad 60 przyśpiewek, pieśni i piosenek biesiadnych, które zna i nuci cała Polska.

Na scenie pojawią się m.in. Sławomir i Kajra, Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, Radosław Liszewski z zespołu Weekend, Classic, Playboys, Andre, Bayer Full, Top Girls, Mejk, Defis, After Party, Czadoman, Masters, Małgosia Główka z zespołu Camasutra, Power Play, Marcin Siegieńczuk i Luka Rosi. Podczas biesiadowania pojawią się także Górale, czyli Kapela Ciupaga i zespół Zbóje.

Gwiazdy zaśpiewają popularne przeboje weselne, ogniskowe, góralskie, cygańskie, harcerskie i żołnierskie. Podczas koncertu usłyszeć będzie można takie piosenki jak: „Bella Mari”, „Hej sokoły”, „Marianno”, „Takiego Janicka”, „Zabrałaś serce moje”, „Zagraj mi piękny cyganie”. W trakcie wydarzenia artyści będą nie tylko śpiewać, tańczyć oraz bawić się z publicznością, ale też i zdradzać swoje wspomnienia i anegdoty związane z ich niezapomnianymi biesiadami.

Bayer Ful
fot. Polsat

Następnie, o godzinie 23:00, stacje Disco Polo Music i Polo TV pokażą koncert, który został nagrany w łódzkiej Atlas Arenie. Widzowie usłyszą największe przeboje najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny tanecznej. Wystąpią m.in. Skolim z hitem „Wyglądasz idealnie!” a także, Mig, After Party, Classic, Extazy, Weekend, Playboys, Topky, Łobuzy, Szpilki, Camasutra, Masters, Weź nie pytaj, Jorrgus, Quest, Capitan Folk, Iness.

Skolim
fot. Polsat

Sylwester z Disco Polo Music i Polo TV od godziny 20:00.