fot.: Grupa Polsat Plus
PILNE

Disney+ od 14 czerwca w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go

14 czerwca, w dniu premiery w Polsce, usługa Disney+ pojawi się w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Grupa Polsat Plus to jedyny operator usług płatnej telewizji i telekomunikacyjny, który będzie oferował Disney+.

14 czerwca, w dniu premiery w Polsce, usługa Disney+ pojawi się w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Grupa Polsat Plus to jedyny operator usług płatnej telewizji i telekomunikacyjny, który będzie oferował Disney+.

Nowi i obecni klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofert łączonych z Disney+, które zapewnią całej rodzinie dostęp do rozrywki w jednym miejscu.

Telewizja z Disney+

Disney+ znajdzie się w ofertach telewizyjnych Polsat Box w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej. Już w ofercie za 35 złotych miesięcznie klient otrzyma kilkadziesiąt kanałów tv (51 kanałów tv w ofercie telewizji satelitarnej i IPTV oraz 29 kanałów tv w ofercie telewizji internetowej) razem z dostępem do Disney+.

Disney+ w Polsat Box
Disney+ w ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Polsat Box – fot. Grupa Polsat Plus

Również Netia zaoferuje dostęp do serwisu Disney+ w ramach wszystkich ofert swoich flagowych usług, czyli stacjonarnego dostępu do Internetu (np. łącze w technologii światłowodowej od 50 zł/mies.) oraz pakietów z usługą telewizyjną (podstawowy pakiet TV w cenie usługi internetowej). Zawierając dowolną umowę na okres 24 miesięcy, klienci otrzymają dostęp do Disney+ przez rok bez opłat, a przez kolejne miesiące w cenie 28,99 zł. Zakup pakietu trzech usług pod marką Netia z umową na 24 miesiące (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru) premiowany będzie dostępem do Disney+ przez okres 2 lat bez dodatkowych opłat.

W Polsat Box Go pojawi się nowy pakiet, w którym znajdą się wszystkie treści z pakietu Polsat Box Go Premium, wzbogacone o dostęp do Disney+. Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium z Disney+ to 50 złotych za miesiąc.

Abonament w Plusie od złotówki z Disney+ w cenie

Disney+ będzie dostępny bez opłat przez rok we wszystkich ofertach abonamentowych Plusa z umową na 24 miesiące – Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Internet 5G/LTE i Plus Światłowód. Po okresie promocyjnym za dostęp do Disney+ do abonamentu zostanie doliczona cena rynkowa w wysokości 28,99 zł/mies. Oferta łączy się również z promocją kolejny abonament za złotówkę. Ponadto z Disney+ bez opłat przez rok będą mogli skorzystać także klienci oferty abonamentowej w Plushu, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące.

Co to jest Disney+?

Disney+ to platforma streamingowa oferująca oryginalne produkcje na wyłączność, tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star. Użytkownicy od 14 czerwca będą mieli dostęp do seriali „Księga Boby Fetta”, „The Mandalorian” od producenta wykonawczego i scenarzysty Jona Favreau oraz długo oczekiwanego serialu „Obi-Wan Kenobi”. Ponadto już w dniu premiery serwisu na polskim rynku widzowie będą mogli zobaczyć „Moon Knight”, serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem grającym Stevena Granta, łagodnego pracownika sklepu z pamiątkami, który cierpi na zaniki pamięci i wspomnienia z innego życia, a także „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” z udziałem Simu Liu i Awkwafiny.

Nie zabraknie również tytułów ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii Filmowej animacji „Luca” (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii Filmowej: „Nasze magiczne Encanto” (Walt Disney Animation Studio), który opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal, oraz „Cruelli” z Emmą Stone w roli legendarnej Cruelli de Vil.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji subskrybenci Disney+ będą mogli zobaczyć takie tytuły jak serial komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku”, seriale: „Pam i Tommy”, „The Kardashians” oraz „Simpsonowie”, a także starsze sezony seriali, takich jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, „9-1-1” i „Czarno to widzę”. Co więcej, subskrybenci będą mieli dostęp do tytułów National Geographic „Świat według Jeffa Goldbluma” i „Free Solo: ekstremalna wspinaczka”.