fot.: Grupa Polsat Plus

Disney+ w ofercie łączonej z abonamentem w Polsat Box

Już 14 czerwca ruszy platforma streamingowa Disney+. W dniu premiery dostęp do usługi zyskają nowi i obecni klienci Polsat Box.

Już 14 czerwca ruszy platforma streamingowa Disney+. W dniu premiery dostęp do usługi zyskają nowi i obecni klienci Polsat Box.

Disney+ jest nowym serwisem, który oferować będzie produkcje oryginalne, jak i te znane znane z wielkiego ekranu. W ofercie znajdą się produkcje Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star. Użytkownicy będą mogli obejrzeć m.in. „Nasze magiczne Encanto”, „To nie wypanda”, czy też „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”.

Abonament z Polsat Box i Disney+ już od 35 złotych

Serwis Disney+ znajdzie się we wszystkich ofertach platformy Polsat Box: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej. Już w cenie 35 złotych miesięcznie klient otrzyma kilkadziesiąt kanałów TV wraz z dostępem do serwisu streamingowego. Zaś w ofertach z pakietem L wraz z wybranymi pakietami dodatkowymi (abonament od 100 złotych miesięcznie) dostęp do Disney+ abonenci Polsat Box otrzymają w cenie oferty przez całą umowę.

Disney+ w Polsat Box
Disney+ w ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Polsat Box – fot. Grupa Polsat Plus

Specjalna oferta dotyczy również subskrybentów Polsat Box w technologii internetowej. Najtańszy pakiet Wygodny wraz z Disney+ kosztować będzie 35 złotych. Zaś w przypadku subskrypcji pakietu Bogatego klient uzyska dostęp w cenie 70 złotych miesięcznie.

Disney+ w Polsat Box Internet
Disney+ w ofercie telewizji internetowej Polsat Box – fot. Grupa Polsat Plus

Disney+ w specjalnej ofercie dostępny będzie również dla użytkowników Polsat Box Go, klientów Netii i Plusa.