fot.: Grupa Polsat Plus

Disney+ bez opłat przez rok w sieci Plus i Plush

Sieć Plus zachęca abonentów do skorzystania ze specjalnej oferty z Disney+. Już od 14 czerwca abonenci zyskają dostęp do usługi przez rok za darmo.

Sieć Plus zachęca abonentów do skorzystania ze specjalnej oferty z Disney+. Już od 14 czerwca abonenci zyskają dostęp do usługi przez rok za darmo.

Promocja obowiązuje we wszystkich ofertach abonamentowych Plusa z umową na 24 miesiące – Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Internet 5G/LTE i Plus Światłowód. Po okresie promocyjnym za dostęp do Disney+ do abonamentu zostanie doliczona cena rynkowa w wysokości 28,99 złotych miesięcznie

Oferta łączy się także ze skierowaną do rodzin promocją, w ramach której klienci mogą dobrać nawet 5 dodatkowych abonamentów głosowych dla swoich bliskich za złotówkę nawet przez 12 miesięcy. Ponadto z Disney+ bez opłat przez rok będą mogli skorzystać także klienci oferty abonamentowej w Plushu, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące.

Nowy serwis oferować będzie produkcje oryginalne, jak i te znane znane z wielkiego ekranu. W ofercie znajdą się produkcje Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star. Użytkownicy będą mogli obejrzeć m.in. film „Cruella” z Emmą Stone w roli legendarnej Cruelli de Vil, „Luca”, czy też produkcje dokumentalne, takie jak „Free Solo: ekstremalna wspinaczka”.

Disney+ w specjalnej ofercie dostępny będzie również dla użytkowników Polsat Box Go, klientów Netii i Polsat Box.