fot.: Grupa Polsat Plus

Polsat Box Go z Disney+ w specjalnej cenie

14 czerwca w ofercie Polsat Box Go pojawi się nowy pakiet Polsat Box Go Premium z Disney+. Koszt subskrypcji usługi będzie wynosić 50 złotych miesięcznie.

14 czerwca w ofercie Polsat Box Go pojawi się nowy pakiet Polsat Box Go Premium z Disney+. Koszt subskrypcji usługi będzie wynosić 50 złotych miesięcznie.

W nowym pakiecie Polsat Box Go znajdą się wszystkie treści z pakietu Polsat Box Go Premium, wzbogacone o dostęp do Disney+. Początkowo dostęp do obu usług będzie kosztować 50 złotych miesięcznie, bez długoterminowego zobowiązania.

Polsat Box Go Premium z Disney+ to polska i światowa rozrywka o różnorodnej tematyce dla każdego. Oprócz treści od The Walt Disney Company pakiet oferuje 100 różnych kanałów telewizyjnych, a do tego: wybrane seriale wcześniej niż w TV, pełne sezony najnowszych polskich produkcji, m.in.: „Układ”, „Osaczony”, „Cień”, „Mecenas Porada”, tysiące polskich i zagranicznych filmów (także w 4K), informacje i publicystykę, a także bajki i kino familijne. Treści w Polsat Box Go można oglądać na wielu urządzeniach.

Disney+ jest nowym serwisem, który oferować będzie produkcje oryginalne, jak i te znane znane z wielkiego ekranu. W ofercie znajdą się produkcje Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star. Użytkownicy będą mogli obejrzeć m.in. film „Kraina lodu”, „The Mandalorian”, czy też kultowe „9-1-1”.

Disney+ w specjalnej ofercie dostępny będzie również dla klientów Polsat Box, Netii i Plusa.

Aktualizacja: Jak powiadomił nas nadawca, z przyczyn technicznych, pakiet „Polsat Box Go Premium z Disney+” będzie dostępny dla wszystkich w późniejszym terminie.