fot.: Polsat News
TYLKO U NAS

„Z klimatem i z pasją” premierowo w Polsat 2. Wkrótce emisja także w Super Polsat

Program "Z klimatem i z pasją" powraca z premierowymi odcinkami na anteny Grupy Polsat Plus. Od 15 maja magazyn, dotychczas emitowany w Polsat News, będzie można oglądać w niedziele w Polsat 2.

Program „Z klimatem i z pasją” powraca z premierowymi odcinkami na anteny Grupy Polsat Plus. Od 15 maja magazyn, dotychczas emitowany w Polsat News, będzie można oglądać w niedziele w Polsat 2.

„Z klimatem i z pasją” to program pokazujący ciekawe miejsca, ludzi pełnych pasji i produkty regionalne, a także piękne ogrody – z dala od miejskiego zgiełku. Magazyn promuje sielskie klimaty, życie w zgodzie z naturą, a także dbanie o środowisko. Bohaterami cyklu są mieszkańcy wsi, mieszczuchy, którzy odnaleźli tam sens życia i sposób na biznes, a także osoby znane, które na terenach wiejskich znalazły swoje miejsce na ziemi. Program zadebiutował w Polsat News we wrześniu 2020 roku. Cykl prowadzi Maria Sikorska.

Od lutego, gdy w Ukrainie rozpoczęła się wojna, telewizja Polsat News zawiesiła emisję magazynu. Program został zastąpiony serwisem informacyjnym „W rytmie dnia”. Od 15 maja „Z klimatem i z pasją” ponownie będzie premierowo emitowany – od teraz w Polsat 2 w niedziele o godzinie 7:30. Powtórki magazynu na antenach: Polsat One, Polsat News 2, a także w Polsat News w niedzielny poranek o 5:35.

Ponadto od 3 czerwca program będzie również dostępny dla widzów naziemnej telewizji cyfrowej. „Z klimatem i z pasją” zadebiutuje na antenie Super Polsat. Magazyn będzie można oglądać w piątki o godzinie 12:30.

Polsat News porządkuje ramówkę

Wraz z wybuchem wojny w Ukrainie, nadawca Polsat News zmodyfikował ramówkę. Wiele programów zostało zastąpionych dodatkowymi serwisami informacyjnymi. W maju wprowadzono kolejne zmiany, częściowo przywracające stary układ ramówki. „Dzień na świecie” ponownie jest emitowany o godzinie 22:30, ale został dwukrotnie wydłużony. Ponadto do Polsat News powraca magazyn „Państwo w państwie”. Natomiast program „Prezydenci i premierzy” zmienia dzień i godzinę emisji – od teraz jest emitowany w soboty o godzinie 19:15, również w głównym Polsacie.