Prezydenci i Premierzy na głównej antenie Polsatu

Program Jarosława Gugały "Prezydenci i Premierzy", który był nadawany w niedziele na antenie Polsat News zmienia dzień i porę emisji.

Program Jarosława Gugały „Prezydenci i Premierzy”, który był nadawany w niedziele na antenie Polsat News zmienia dzień i porę emisji.

„Prezydenci i Premierzy” od teraz będą nadawani w soboty o godzinie 19:15, zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń”. Audycja Jarosława Gugały będzie emitowana na głównej antenie Polsatu. Program będzie nadawany tam do godziny 19:35, reszta tylko w Polsat News. Dotychczas „Prezydentów i premierów” można było oglądać w niedziele o godzinie 21:00. Teraz w porze programu będzie nadawana powtórka magazynu „Czysta Polska” Dominiki Tarczyńskiej.

„Prezydenci i Premierzy” to jedyny taki program w Polsce, w którym głos zabierają politycy, którzy pełnili najważniejsze funkcje w państwie. Dziś z dystansu, ale bogaci w unikatowe doświadczenia komentują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Program ma stałą duża widownię, a teraz będzie go mogło oglądać jeszcze więcej widzów mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

W programie gośćmi Jarosława Gugały są byli premierzy i prezydent. Zazwyczaj są to Waldemar Pawlak, Bronisław Komorowski, Leszek Miller i Jan Krzysztof Bielecki Komentują wydarzenia mijającego tygodnia.W niedzielę, 13 marca program zyskał nową oprawę graficzną i dźwiękową.