fot.: Pixabay

„Z klimatem i z pasją” nowym programem w Polsat News

Od września w Polsat News będzie można śledzić nowy program „Z klimatem i z pasją”, który zajmie miejsce magazynu „Agropasja”.

– Od września zapraszamy Was na dalsze odkrywanie sielskich klimatów w nowej odsłonie. Maria Sikorska zabierze Was w miejsca, gdzie najpiękniejszą muzykę nierzadko tworzy cisza, a zapach ziół i kwiatów tworzą niepowtarzalny nastrój – informują twórcy programu.

„Z klimatem i z pasją” będzie programem publicystycznym, pokazującym ciekawe miejsca, ludzi pełnych pasji i produkty regionalne, a także piękne ogrody – z dala od miejskiego zgiełku. Magazyn będzie promował sielskie klimaty, życie w zgodzie z naturą, a także dbanie o środowisko. Bohaterami cyklu będą mieszkańcy wsi, mieszczuchy, którzy odnaleźli tam sens życia i sposób na biznes, a także osoby znane, które na terenach wiejskich znalazły swoje miejsce na ziemi.

Program będzie można śledzić od września w niedziele o 16:30, czyli w obecnym paśmie „Agropasji”. Nowy cykl, tak jak poprzedni, poprowadzi Maria Sikorska.

Program „Agropasja” był kierowany od osób, które są związane ze światem rolniczym, ale także do tych, które interesują się trendami ogrodniczymi, zdrową żywnością i produktami regionalnymi. Magazyn gościł na antenie Polsat News od 7 września 2014 roku do wakacji tego roku. Obecnie są nadawane odcinki powtórkowe.