fot.: Comedy Central

„Backdoor. Wyjście awaryjne” od czerwca w Super Polsat

Super Polsat premierowo w telewizji naziemnej pokaże serial komediowy "Backdoor. Wyjście awaryjne". Program jest wspólną produkcją Telewizji Polsat i Paramount Global.

Super Polsat premierowo w telewizji naziemnej pokaże serial komediowy „Backdoor. Wyjście awaryjne”. Program jest wspólną produkcją Telewizji Polsat i Paramount Global.

Format pochodzi z Brazylii, a autorem jego koncepcji jest grupa Porta Dos Fundos. Fabuła serialu została przeniesiona na polski rynek, prezentuje humor przystosowany do lokalnego widza. Produkcja liczy 10 odcinków, a każdy z nich podzielony jest na pojedyncze skecze. Odnoszą się one do sytuacji społecznych i z humorem potępiają uprzedzenia.

W skeczach występują aktorzy znani z kabaretonów, ale również z seriali i filmów. W obsadzie znaleźli się m.in.: Karolina Bacia, Tomasz Borkowski, Sebastian Cybulski, Katarzyna Kołeczek, Marcin Korcz, Paweł Koślik i Magda Smalara. Głównym scenarzystą jest Doman Nowakowski, a producentem firma Polot Media (częściowo należąca do Telewizji Polsat).

Wszystkie odcinki serialu „Backdoor. Wyjście awaryjne” dostępne są w serwisie Polsat Box Go. Aktualnie kanały Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra premierowo emitują wspomnianą produkcję w telewizji. W maju widzowie ogólnodostępnego kanału Super Polsat zobaczą ten program.

Współpraca przy produkcji i dystrybucji serialu „Backdoor – wyjście awaryjne” to przykład najlepszych praktyk rynkowych opartych na solidnych założeniach strategicznych. Każdy z partnerów wnosi to, co ma najlepsze – siłę marek oraz stabilną widownię. Naszym atutem jest tematyczny kanał gromadzący fanów dobrej, odważnej rozrywki, humoru i komedii. Wierzę, że nasza wspólna oferta zwiększa możliwości dotarcia do szerokiej widowni, a do tego sam serial – unikalna produkcja na najwyższym poziomie – okaże się magnesem, który przyciągnie na nasze platformy nowych widzów i użytkowników – mówił w grudniu Daniel Reszka, Wiceprezes ds. Marek Rozrywkowych i Młodzieżowych Paramount CEE.

Wiosną widzowie Super Polsat mogą oglądać premierowe odcinki seriali „Święty”, „Akademik” i programu „Kopernik była kobietą”.

Aktualizacja

Program „Backdoor. Wyjście awaryjne”, wbrew pierwotnym zapowiedziom, nie zostanie pokazany w maju w Super Polsacie. Według nieoficjalnych informacji, premiera została przesunięta na czerwiec.

Źródło: Press.pl