Nowy serial komediowy „Backdoor – wyjście awaryjne” w Polsat Box Go

Od 17 grudnia w serwisie Polsat Box Go zadebiutowała wspólna produkcja Grupy Polsat Plus i Viacom CBS - „Backdoor – wyjście awaryjne” To serial komediowy, który w formie serii skeczy komentuje relacje międzyludzkie i codzienne sytuacje w Polsce.

Od 17 grudnia w serwisie Polsat Box Go zadebiutowała wspólna produkcja Grupy Polsat Plus i Viacom CBS – „Backdoor – wyjście awaryjne” To serial komediowy, który w formie serii skeczy komentuje relacje międzyludzkie i codzienne sytuacje w Polsce.

Sam format pochodzi z Brazylii, a autorem jego koncepcji jest grupa Porta Dos Fundos. Serial liczy 10 odcinków, a każdy z nich podzielony jest na pojedyncze skecze, który skupiają się na odrębnych sytuacjach. Twórcy postanowili skonfrontować założenia brazylijskiego formatu z realiami charakterystycznymi dla polskiej rzeczywistości. Widzowie mogą zobaczyć już wszystkie odcinki w pakiecie Polsat Box Go Premium.

W Polsat Box Go jednymi z najchętniej wybieranych treści są formaty rozrywkowe, w tym komediowe. Dlatego też z ogromną przyjemnością prezentujemy jako pierwsi i jedyni na polskim rynku projekt realizowany we współpracy z ViacomCBS, naszym wieloletnim partnerem. Nowy serial „Backdoor – wyjście awaryjne” pokazuje, jak można w nieszablonowy sposób podejść do zabawnego komentowania absurdów otaczającej rzeczywistości. Oferuje rozrywkę i odważny humor, który czasem jest jedynym wyjściem. Ten realizowany w oparciu o uznany, światowy brand format dostępny jest u nas w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu – mówi Joanna Popowska, Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Usług Online Polsat Box.

W produkcji w reż. Sindre Sandemo wystąpili m.in.: Karolina Bacia, Tomasz Borkowski, Sebastian Cybulski, Katarzyna Kołeczek, Marcin Korcz, Paweł Koślik i Magda Smalara, Głównym scenarzystą jest Doman Nowakowski, a za produkcję odpowiadała firma Polot Media razem z Pawłem Biniekiem,

Współpraca przy produkcji i dystrybucji serialu „Backdoor – wyjście awaryjne” to przykład najlepszych praktyk rynkowych opartych na solidnych założeniach strategicznych. Każdy z partnerów wnosi to, co ma najlepsze – siłę marek oraz stabilną widownię. Naszym atutem jest tematyczny kanał gromadzący fanów dobrej, odważnej rozrywki, humoru i komedii. Wierzę, że nasza wspólna oferta zwiększa możliwości dotarcia do szerokiej widowni, a do tego sam serial – unikalna produkcja na najwyższym poziomie – okaże się magnesem, który przyciągnie na nasze platformy nowych widzów i użytkowników – mówi Daniel Reszka, Wiceprezes ds. Marek Rozrywkowych i Młodzieżowych ViacomCBS Networks CE.