fot.: Polsat
TYLKO U NAS

Nowe odcinki serialu „Akademik” w Super Polsat i Polsat Go

Na początku kwietnia telewizja Super Polsat rozpocznie emisję premierowych odcinków serialu "Akademik". Komediowo-obyczajowa produkcja przedstawia historię grupy młodych osób mieszkających w koedukacyjnym domu studenckim.

Na początku kwietnia telewizja Super Polsat rozpocznie emisję premierowych odcinków serialu „Akademik”. Komediowo-obyczajowa produkcja przedstawia historię grupy młodych osób mieszkających w koedukacyjnym domu studenckim.

W tytułowym akademiku w jednym segmencie zamieszkało wspólnie trzech mężczyzn i trzy dziewczyny. Efektem zderzenia pod jednym dachem sześciu różnych charakterów jest szereg zabawnych sytuacji. Każdy odcinek prezentuje inną historię opowiadającą o relacjach damsko-męskich, przyjaźni, czy też karierze i marzeniach młodych osób.

W nowych odcinkach widzowie zobaczą między innymi historię ducha „profesora-samobójcy”. Ponadto Lena będzie sprzedawać tajemniczy suplement diety mający poprawiać pracę mózgu, a Zdzich założy hodowlę kur w akademiku. Dodatkowo na uczelni odbędą się wybory mistera, a dziewczyny odwiedzą klub z męskim striptizem.

Nowy sezon jest pełen zwrotów akcji, jeszcze śmieszniejszych sytuacji i takich scen, których nie obejrzy się w innym polskim serialu! Szczególnie nie mogę się doczekać odcinka: „Noc horrorów”! Dla nas jako dla aktorów nie lada frajdą było granie wątków, w których mogliśmy przeobrażać się w inne postaci albo siebie sprzed paru lat wstecz lub… do przodu! – komentuje dla tvpolsat.info Adrianna Izydorczyk, czyli serialowa Weronika.

Wiele wydarzy się też w życiu bohaterów. Zdzich rozpocznie karierę zawodową – na początek w roli nauczyciela. Lena nadal dzielnie będzie się mierzyć z problemami samorządu studenckiego. Natomiast Michał będzie przeżywał problemy w związku z Ksenią. Zaś Weronika i Roger, mimo rozstania, spróbują pozostać przyjaciółmi. Okaże się to jednak być bardzo skomplikowane.

W życiu mojej bohaterki nastąpi zmiana – na nowo zostanie singielką i życie ze swoim byłym pod jednym dachem, krótko mówiąc, nie będzie należało do najłatwiejszych. Nastąpi również wiele niespodziewanych sytuacji, w których Werka stanie na głowie, żeby pomóc przyjaciołom w potrzebie i zrealizować swój cel jakim będzie… a tego zdradzić nie mogę, ale dowiecie się już w najbliższych odcinkach! W każdym razie będzie to prowadzić do serii niefortunnych zdarzeń! Ale jak to powiedziała moja bohaterka w pierwszym odcinku: „z nami na pewno nie będziecie się nudzić!”. Zapraszam wszystkich Widzów do oglądania drugiego sezonu „Akademika”! – dodaje serialowa Weronika.

W rolach głównych występują: Adrianna Izydorczyk, Aleksandra Kądziołka, Karina Rezner, Jan Kardasiński, Szymon Majchrzak i Konrad Stein. W obsadzie znaleźli się również m.in. Grażyna Bułka, Rafał Rutkowski i Dariusz Kordek. Głównym reżyserem serialu jest Radosław Dunaszewski, a producentem firma Polot Media (dawniej Tako Media). Produkcja oparta jest na formacie „Uni. The New Dorm”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karina Rezner (@karinarezner)

Premiera 50. odcinka „Akademika” w nocy z 4 na 5 kwietnia. Emisja serialu od poniedziałku do piątku około godziny 1:30. Produkcję można również oglądać w Polsat Box Go oraz za darmo w Polsat Go.