„Dedykacje na wakacje”- nowość w Disco Polo Music

Kanał Disco Polo Music na zbliżające się wakacje przygotował nowość dzięki której będzie bliżej swoich widzów i to dosłownie. A oprócz tego kontynuowane będą premierowe odcinki Disco Polo Life oraz Top 10 lista przebojów.

Dedykacje na wakacje
To wakacyjna muzyczna lista hitów, przeplatana pozdrowieniami i muzycznymi dedykacjami od fanów disco. Usłyszymy największe hity disco polo oraz piosenki, z którymi wiążą się miłe wspomnienia, wprowadzają w urlopowy, radosny i letni nastrój, bo każda chwila tych wakacji w Disco Polo Music, to gwarancja dobrej zabawy.
Sobota, godz. 10:00

PREMIEROWE KONTYNUACJE
Disco Polo Life
Ulubiony magazyn muzyczny widzów Disco Polo Music w nowej scenografii. Jak zwykle będziemy na każdym ważnym wydarzeniu w branży, pokażemy disco polo od kuchni i codziennie zdradzimy świeże ploteczki ze świata disco. A jakby tego było mało to Marcin Kotyński zaprezentuje mnóstwo przebojów i gorących nowości oraz disco debiuty!
Środa- niedziela, godz. 17:00

Top 10 lista przebojów
Od środy do niedzieli o godz. 18:00 Wojtek Kaczmarczyk zaprezentuje 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu sms! Nowa oprawa graficzna, same hity i dobra energia to cechy które nadają charakteru tej codziennej liście przebojów.
Środa- niedziela, godz. 18:00

Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music pojawiają się różnorodne bloki muzyczne, w których każdy fan disco znajdzie coś dla siebie- kawałki wprawiające w nastrój na dobry początek dnia, przeboje weselne, hity, które podbiły listy przebojów, czy nowości, które za chwilę będą na ustach wszystkich! A w piątek i sobotę nie zabraknie również weekendowych wieczornych pasm imprezowych. Bo Disco Polo Music rozkręca imprezę!