fot.: Facebook

Koronawirus w redakcji MUZO FM. Zmiany w ramówce

Marcin Bisiorek, dyrektor programowy MUZO FM został zarażony koronawirusem. Z tego powodu siedziba radia w warszawskim wieżowcu Blue Point przy al. Stanów Zjednoczonych 61a została poddana dezynfekcji, a pasmo poranne "Bisior i Anna" zostało zastąpione archiwalnymi fragmentami audycji.

Tak, trafiło mnie. Na szczęście czuje się już nieźle (…). Ale w związku z tym chcieliśmy zrobić małe zamieszanie u nas w radiu, aby wszystko było bezpieczne i wszystkim dobrze się u nas pracowało i dlatego przez najbliższe kilka dni będziecie słyszeć na antenie w większości muzykę. Nie przejmujcie się tym. Robimy to tylko po to, żeby się okazało, że całe pomieszczenie w którym znajduje się nasze radio było bezpieczne i żeby wszyscy wrócili do pracy nie mając możliwości zarażenia się w jakikolwiek sposób – skomentował Marcin Bisiorek w mediach społecznościowych w poniedziałek, 5 kwietnia.

6 kwietnia MUZO FM nadawało jedynie muzykę bez serwisów informacyjnych i audycji. Jak informuje nadawca, studio podano dezynfekcji. Następnego dnia audycje muzyczne oraz serwisy informacyjne wróciły na antenę. Programy częściowo były już realizowane w siedzibie radia, a częściowo w trybie zdalnym. Natomiast Michał Bisiorek wraca z poranną audycją już od poniedziałku, 12 kwietnia.

MUZO.FM nadaje od 20 października 2014 roku i ma charakter muzyczno-informacyjno-biznesowy. Rozgłośnia posiada nadajniki w dziewięciu miastach Polski – w Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu i Wrocławiu.

omediach.info