fot.: Muzo.FM

Zmiany w Muzo FM. Krótszy poranek, brak „Republiki Fajnych Numerów”

Od stycznia 2023 roku Muzo FM wprowadziło nową ramówkę. Z anteny zniknął poranny program "Strażnicy Świtu" oraz autorska lista przebojów "Republika Fajnych Numerów".

Od stycznia 2023 roku Muzo FM wprowadziło nową ramówkę. Z anteny zniknął poranny program „Strażnicy Świtu” oraz autorska lista przebojów „Republika Fajnych Numerów”.

Koniec „Strażników Świtu”

Program na żywo zaczyna się o godzinę później, bo od godziny 07:00 pasmem „Poranek Muzo FM”, które prowadzi Kamil Szabłowski. Od godziny 10:00 antenę przejmuje Robert”Pegaz” Zawieja” w programie „THE GREATEST MUZO”. Od 13:00 do 16:00 kontakt ze słuchaczami będzie mieć Michał „Majkel” Cieślik w „Popołudniu Muzo FM”.

Muzo FM bez własnej listy przebojów

Z początkiem stycznia stacja zrezygnowała z emisji listy „RFN – Republika Fajnych Numerów”, która była emitowana w każdy piątek od godziny 18:00. Z kolei od poniedziałku do czwartku Muzo FM obecne było pasmo promujące utwory z listy w trzygodzinnym paśmie „Republika Fajnych Numerów” w godzinach 18:00-21:00. Od 19:00 do 06:00 stacja emituje wyłącznie muzykę z przerwą na „Magazyn Muzo FM” o 22:00. Interaktywny program „Halo Muzo” z Idalią Tomczak i Konradem Olszewskim można słuchać od 16:00 do 19:00.

Bliski koniec marki Muzo FM. Stacja przeprowadziła się do siedziby ZPR

Telewizja Polsat sprzedała stację radiową Muzo.fm Grupie ZPR Media. Finalnie w jej miejscu będzie nadawać Eska Rock. Od stycznia br. Muzo FM nadaje z nowego studia w siedzibie ZPR Media. W poniedziałek, 9 stycznia słuchacze mogą nawiązać kontakt z radiem poprzez nowy numer telefonu: 781 820 820.