Nowa ramówka Muzo FM. Koniec porannego „Bisior i Anna” i „Koncertu Krzyczeń”

Od środy, 2 listopada br. Muzo FM zmodyfikowała swoją ramówkę. W większości z pasm zrezygnowano z duetów prowadzących.

Od środy, 2 listopada br. Muzo FM zmodyfikowała swoją ramówkę. W większości z pasm zrezygnowano z duetów prowadzących.

„Strażnicy świtu” od środy są jedyną poranną audycją stacji. Wspomniane pasmo zostało wydłużone o godzinę i trwa od 06:00 do 09:00. Zrezygnowano z kolei z audycji „Bisior i Anna” prowadzonego przez Marcina Bisiorka i Annę Nowaczyk.

Trzygodzinne dyżury prowadzących. Koniec „Lunch Box” i „Koncertu Krzyczeń”.

Wcześniej, bo od 09:00 rozpoczyna się „THE GREATEST MUZO”, które prowadzi Robert”Pegaz” Zawieja”. Równo w południe ze słuchaczami wita się Kamil Szabłowski w ramach trzygodzinnego pasma „Muzo non stop”, które zastąpiło „Lunch Box” oraz „Koncert Krzyczeń”. O godzinie 15:00 ze słuchaczami będą witać się Idalia Tomczak i Konrad Olszewski w „Halo Muzo”, które potrwa aż do 18:00.

Bez wieczornych audycji autorskich

Z ramówki znikają wszystkie wieczorne autorskie audycje – wśród nich: „Happy Noise”, „Muzo Port”, „Restart”, „Muzo Trip” i „Sampler”. Zamiast nich wydłużono o godzinę (do godziny 21:00) „Republikę Fajnych Numerów”. Niezmiennie o 22:00 emitowany jest „Magazyn Muzo FM”.

Koniec Muzo FM

Jak pisaliśmy wcześniej, Telewizja Polsat sprzeda stację radiową Muzo.fm Grupie ZPR Media. Transakcja zostanie sfinalizowana w pierwszym kwartale przyszłego roku. Eska Rock przejmie częstotliwości i koncesje od Muzo FM, który obecnie nadaje w dziewięciu polskich miastach (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Łódź, Poznań, Wrocław, Kielce, Olsztyn i Bydgoszcz). Z kolei w Katowicach, Częstochowie, Poznaniu i Warszawie Muzo FM można odbierać za pomocą odbiorników radia DAB+. Według nieoficjalnych informacji Muzo FM w obecnej formie będzie nadawane do końca roku.