MUZO.FM w piątce najdłużej słuchanych stacji radiowych

MUZO.FM jest piątą najdłużej słuchaną stacją radiową w Polsce. Wśród mieszkańców miast powyżej 100 tysięcy (grupa wiekowa 16-49) MUZO.FM znajduje się na drugim miejscu.

Według danych ostatniej fali badań Radio Track Milward Brown, obejmującym stacje ogólnopolskie i sieci radiowe, w rankingu ogólnopolskim, średni czas słuchania MUZO.FM wyniósł ponad 157 minut na jednego słuchacza, co dało stacji piąte miejsce. Jeszcze wyżej, bo na drugim miejscu z wynikiem 159 minut, MUZO.FM znalazło się w rankingu miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców w grupie wiekowej 16-49.

A już we wtorek, 20 października MUZO.FM będzie obchodzić swoje szóste urodziny. Niestety mniej huczne jak w poprzednich latach, jednak nie mniej ważne. Tego dnia na antenie będą czekać na słuchaczy niespodzianki.

To właśnie dzięki wiernym słuchaczom gramy już od 6 lat! Niestety w tym roku nie uda się nam spotkać i świętować na tradycyjnym Muzofeście, ale wierzę, że nasza impreza powróci w następnym roku. Tymczasem zapraszamy tam, gdzie czekają na słuchaczy najlepsze kawałki, czyli do MUZO.FM. Bądźcie z nami! – mówi Marcin Bisiorek, Dyrektor programowy radia MUZO.FM.