Polsat pokaże Festiwal Weselnych Przebojów 2020

Telewizja Polsat, Polo TV i Disco Polo Music pokażą kolejną edycję Festiwalu Weselnych Przebojów z Mrągowa. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, wydarzenie potrwa tylko jeden dzień.

– Aby dostosować się do obecnych regulacji organizacyjnych oraz zapewnić Państwu możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa, organizator zmienił czas trwania festiwalu – w tym roku będzie to wyjątkowo jeden dzień, który przypada na 14 sierpnia. W mrągowskim amfiteatrze odbędzie się najlepsza impreza tego lata, którą uświetnią najpopularniejsi polscy wykonawcy – informują twórcy eventu.

Wystąpią: Kayah, Akcent, Sławomir, Boys, Classic, Masters, Top Girls, Eleni, Cleo, Elektryczne Gitary, Daj to głośniej, Andrzej Rybiński i Andre.

Gospodarzami wydarzenia będą Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hanna Żudziewcz, tancerka znana widzom z programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i całej Polski. Wydarzenie gromadzi nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

W zeszłym roku festiwal oglądało 2,1 mln widzów. Przełożyło się to na 19% udziałów wśród widzów 4+ oraz 16,1% w grupie komercyjnej.

Tegoroczną transmisję w Polsacie, Polo TV i Disco Polo Music będzie można śledzić w piątek, 14 sierpnia od 20:05.