Muzo.fm przechodzi na rotacyjny system pracy. Zmiany w ramówce

W związku z bieżącą sytuacją epidemiczną i w trosce o bezpieczeństwo członków redakcji, Muzo.fm od poniedziałku, 30 marca, wprowadza zmiany w ramówce i przechodzi na rotacyjny system pracy.

Od poniedziałku, 30 marca, Muzo.fm rozpoczyna pracę w trybie rotacyjnym. Ekipa radia zostaje podzielona na trzy zespoły, które pracują niezależnie i nie kontaktują się ze sobą bezpośrednio. Dwa z nich pracują od poniedziałku do piątku, a jeden w weekendy. W związku z wprowadzeniem rotacyjnego trybu pracy zmiany przechodzi również ramówka stacji.

W bieżącym tygodniu od poniedziałku do piątku ze słuchaczami będzie zespół nr 1

  • 7-11 audycja „Strażnicy Świtu”, prowadzą Marta Trybura, Radek Nałęcz, a MUZONewsy prezentuje Piotr Knąber.
  • 11-15 audycja „The Greatest Muzo”, którą prowadzi Robert „Pegaz” Zawieja. On również zaprezetuje w tym czasie MUZONewsy.
  • 15-19 audycja „Halo Muzo” i duet Idalia Tomczak i Konrad Olszewski oraz Kamil Szabłowski prezentujący MUZONewsy.

W kolejnym tygodniu w dni powszednie na posterunku będzie zespół 2

  • 7-11 w audycji „Bisior i Anna” niezmiennie Anna Nowaczyk, Marcin „Bisior” Bisiorek, Agnieszka Wieczorek zaprezentuje najświeższe MUZONewsy.
  • 11-15 „The Greatest Muzo” i prowadzący Jarek „Wendro” Wendrowski oraz Joanna Tarkowska-Klinke z MUZONewsami
  • 15-19 to czas na „Marne Prowo”, przed mikrofonami Kamil Olszewski i Przemek Jaworski oraz Agnieszka Witkowicz-Matolicz prezentująca MUZONewsy.

W weekendy będzie pracował zespół 3

  • 10-14 – Michał Cieślik
  • 14-18 – Paweł „Oxan” Oksanowicz

Bez zmian w weekendy pozostaje audycja „Moje Muzo w Muzo.fm” gdzie to słuchacze wybierają i zapowiadają najlepsze kawałki. W pozostałych godzinach w Muzo.fm usłyszymy „Muzo non stop”.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11-15 w ramach cyklu „Poczytaj mi Muzo” na antenie Muzo.fm kilkakrotnie w ciągu każdej godziny będzie można usłyszeć fragmenty kryminału Antti Tuomainena „Najgorętsza plaża w Finlandii”. Słuchacze będą mogli również zdobyć książki i audiobooki fińskiego pisarza.

Na rotacyjny system pracy przeszedł też kanał informacyjny Polsat News.