fot.: Weterynarz z australijskich pustkowi

„Titanic: opowieści z głębin” i „Dzika Australia” wśród nowości kanałów Polsat Viasat

W październiku na antenach Polsat Viasat zadebiutują seriale dokumentalne: „Titanic: opowieści z głębin”, „Weterynarz z australijskich pustkowi” i „Dzika Australia”.

„Titanic: opowieści z głębin”

Serial dokumentalny, którego autorzy odkrywają przed nami historię ukrytą 3500 metrów pod powierzchnią Oceanu Atlantyckiego. Dzięki najnowocześniejszej technologii kolekcja przedmiotów wydobytych z wraku Titanica stanie się dla nas okazją do poznania nowych opowieści o miłości i oszustwach, przeznaczeniu i heroizmie. Prezenterem programu jest Victor Garber, aktor, który zagrał rolę Thomasa Andrewsa w „Titanicu” Jamesa Camerona. W każdym odcinku poznamy dzieje kolejnych przedmiotów.

Premiera w niedzielę, 27 października o 21:00 w Polsat Viasat History.

„Weterynarz z australijskich pustkowi”

Serial ukazujący pracę 50-letniego lekarza weterynarii, Ricka Fenny’ego. Przyjrzymy się niezwykłym sytuacjom, z którymi Rick spotyka się, pracując na terenie ogromnego stanu Australia Zachodnia. Bohater programu prowadzi życie nomady: co miesiąc przejeżdża około 3 tysięcy kilometrów, aby dotrzeć do wszystkich swoich klientów. W programie pojawi się także syn Ricka Ed, biolog morski i ekspert od rekinów; córka Louisa, która także jest lekarzem weterynarii; i wreszcie ekipa młodych, zaangażowanych weterynarzy, którzy pracują w zarządzanych przez Ricka klinikach.

Premiera w niedzielę, 6 października o godz. 14:00 w Polsat Viasat Nature.

„Dzika Australia”

Seria, w której poznamy dziwne, dzikie i niebezpieczne stworzenia żyjące w Australii. W tej podróży przez świat przyrody będą nam towarzyszyć nagrania filmowe i komentarze ekspertów.

Premiera w piątek, 4 października o godz. 22:00 w Polsat Viasat Nature.