Drugi sezon „Moje disco, moje wszystko” w Polsacie i Disco Polo Music

Już w najbliższą niedzielę, 1 września o 13:00 w Disco Polo Music zobaczymy premierowy odcinek drugiego sezonu programu „Moje disco, moje wszystko”.

Gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny będą Łobuzy i Czadoman. Druga seria programu będzie emitowana nie tylko w Disco Polo Music, ale też na głównej antenie Polsatu.

W kolejnych odcinkach programu zobaczymy m.in. takie zespoły jak: Boys, Fanatic, Top One, Skaner, Weekend, Mejk, Voyager, a także artystów młodego pokolenia disco polo, m.in.: Power Play, Exaited, Shantel, Power Boy, Dejw, Luka Rosi, Effect, MPower, Spontan, Bayera, czy Boyfriend.

Dzięki „Moje disco, moje wszystko” widzowie poznają historie artystów sceny disco polo. Jakie były ich początki, jak powstawały największe przeboje, co motywuje ich do pracy, gdzie szukają pomysłów do tworzenia nowych utworów? O to zapyta prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna. W programie gwiazdy wykonają też swoje największe przeboje. Pierwszy sezon wiosną pokazywał kanał Disco Polo Music.

Premierowe odcinki drugiej serii „Moje disco, moje wszystko” od 1 września, w każdą niedzielę o godzinie 13:00 na antenie Disco Polo Music. Powtórki w każdy piątek o 19:00 i w soboty o godzinie 13:00. Drugi sezon programu widzowie będą mogli również oglądać od soboty, 7 września o godzinie 10:45 na antenie Telewizji Polsat.