„Interwencja” oraz „Interwencja Extra” w ramówce Superstacji. Mniej wydań „Informacji dnia”

Od poniedziałku, 5 sierpnia będzie obowiązywać zmieniona ramówka Superstacji. Do oferty dołączą „Interwencja” oraz „Interwencja Extra”. Stacja zrezygnuje z „Informacji dnia” o 09:15 i 10:15.

Magazyn „Interwencja”, który premierowo jest emitowany w Polsacie, w Superstacji będzie można oglądać codziennie o 09:15, 10:15 oraz 21:20. Z kolei program „Interwencja Extra”, który na żywo można śledzić w Polsat News, w Superstacji będzie nadawany codziennie o 22:30.

Z oferty znikną „Informacje dnia” o 09:15 i 10:15. O 09:40 i 10:40 pojawią się powtórki „Finału dnia”.

To kolejne zmiany w Superstacji. Z oferty kanału usunięto prawie wszystkie programy publicystyczne. Z widzami pożegnali się m.in. Jacek Żakowski i Wiktor Bater oraz ekipa „Bez Ograniczeń”. Dyrektorem programowym kanału został Grzegorz Jankowski. W nowej ramówce, która zostanie zaprezentowana jesienią, ma być więcej sensacji i tematów społecznych.

Wcześniej z Superstacji odeszli Eliza Michalik oraz Kuba Wątły. W stacji ograniczono tematy polityczne. Do programów nie są zapraszani politycy. Zmianę profilu kanału Polsat tłumaczył niezadowalającymi wynikami oglądalności.