Żakowski, Czyż, Feder i Bater pożegnali się z widzami Superstacji

MN 28/07/2019
Żakowski, Czyż, Feder i Bater pożegnali się z widzami Superstacji
 W sobotę Superstacja nadała ostatnie wydania programów „Dookoła świata” i „Czyż nie”...?”. W niedzielę pokazano ostatni odcinek „REdAKCJI”.

Wiktor Bater poinformował widzów, że obejrzeli ostatnie „Dookoła świata”. Dodał: „nie mówię żegnajcie, mówię do zobaczenia”.Marek Czyż na koniec ostatniego odcinka „Czyż nie...?” podziękował widzom za uwagę przez wszystkie tygodnie nadawania programu. W piątek Czyż pożegnał się też z telewidzami „Bez ograniczeń”. W Superstacji powadził również „Rozmowę dnia”.


W sobotę „Bez ograniczeń” po raz ostatni poprowadził Adam Feder. Towarzyszył mu gościnnie powracający do programu Grzegorz Łaguna. Feder podziękował widzom za uwagi, pozytywne głosy i krytykę.Jacek Żakowski pod koniec ostatniej „REdAKCJI” podziękował widzom i zespołowi za ostatnie lata w Superstacji. Na tej antenie prowadził także „Rozmowę dnia”.W niedzielę wyemitowano ostatnie wydanie „Debaty Grzegorza Łaguny”.
Przypomnijmy, że z oferty Superstacji znikają prawie wszystkie programy publicystyczne. Trwają prace nad nową formułą kanału, która ma być bardziej tabloidowa.

W ostatnim czasie z Superstacji odeszli Eliza Michalik oraz Kuba Wątły. W stacji ograniczono tematy polityczne. Do programów nie są zapraszani politycy. Zmianę profilu kanału Polsat tłumaczył niezadowalającymi wynikami oglądalności.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.