Jankowski i Adamczyk na czele Superstacji. Zwolniono część ekipy kanału

MN, MTOM 29/07/2019
Jankowski i Adamczyk na czele Superstacji. Zwolniono część ekipy kanału
 Zarząd Superstacji na poniedziałkowym zebraniu pożegnał się m.in z całym zespołem programu „Bez ograniczeń” oraz wydawcami takich programów jak „Informacje dnia” i „Finał dnia”. Jak dowiedział się portal omediach.info, zmianie formuły stacji będzie towarzyszyć również zupełnie nowa oprawa graficzna.

Pracę straciły osoby, które dotychczas zarządzały kanałem – Wiktor Bater (szef newsroomu) i Tomasz Sandak. Członkiem zarządu Superstacji pozostał Adam Nowe, dyrektorem programowym został Grzegorz Jankowski, zaś jego zastępcą i szefem newsroomu – Grzegorz Adamczyk. Jankowski pożegnał się z całym zespołem programu „Bez ograniczeń” (z Jackiem Zimnikiem, Beatą Tadlą, Markiem Czyżem i Adamem Federem), z Jarosławem Kulczyckim (gospodarzem „Raportu”), z Jackiem Żakowskim (gospodarzem „Rozmowy dnia” i „REdAKCJI”) oraz z wydawcami programów informacyjnych – Grzegorzem Sajórem i Markiem Czunkiewiczem.

– Naszym celem jest przyciągnięcie widza poprzez zaproponowanie mu nowej oferty – mówi Grzegorz Jankowski. I dodaje: – Postawimy na zupełnie nowe środki przekazu, dynamizm, nowy język komunikacji z widzem i grafikę. Ale szczegółów nie chcę teraz zdradzać.

Jak ustaliły portale omediach.info i tvpolsat.info, gospodarzami programu „Raport” pozostaną Kamila Biedrzycka i Grzegorz Łaguna, natomiast Jarosława Kulczyckiego zastąpi Sylwia Madejska – która dotychczas pracowała jako reporterka polityczna.

W chwili obecnej dziennikarzom nie przedstawiono szczegółów dotyczącej nowej jesiennej ramówki. Te plany mają zostać ujawnione w najbliższych dniach. Wiadomo tylko, że w ramówce ma być więcej sensacji i tematów społecznych.

Przypomnijmy, że z oferty Superstacji zniknęły prawie wszystkie programy publicystyczne. Z widzami pożegnali się m.in. Jacek Żakowski i Wiktor Bater oraz ekipa „Bez Ograniczeń”.

W ostatnim czasie z Superstacji odeszli Eliza Michalik oraz Kuba Wątły. W stacji ograniczono tematy polityczne. Do programów nie są zapraszani politycy. Zmianę profilu kanału Polsat tłumaczył niezadowalającymi wynikami oglądalności.
   

Komentarze

 • Medioznawca
  #1 Medioznawca dnia 30-07-2019 03:34
  Prymityny chamuś na czele sprymitywizowanej stacji nie będzie robił programów dla inteligencji, to jasne. Horyzont ryżego Grzecha to piwo, grill i kotwica wydziergana pod pachą.
 • 1831
  #2 Staszek dnia 30-07-2019 09:17
  Powstaje prawicowa telewizja.
 • 2423
  #3 Posterunkowy dnia 30-07-2019 21:41
  Upadła telewizja, którą dużo chętniej oglądałem niż PN i nawet TVN24 niekiedy. Solorz poszedł na całość, vabank. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości (po wyborach) będzie tego żałował. Wszakże niezbadane są wyroki wyborców. A w polityce wszystko jest możliwe, piłka cały czas w grze.
  Napiszę bardzo złośliwie, życzę, by na jesieni nastąpiła rzeczywiście dobra zmiana i wzięła się ostro za interesy pana filantropa. Bez pobłażania i przymykania oczu i bez względu na jego ewentualne, kolejne wolty. Bardzo stracił w moich oczach, bardzo.
 • gość
  #4 gość dnia 30-07-2019 21:57
  Stacja była bardzo dobra do czasu kiedy odeszła Michalik, teraz to będzie w stylu pewnie prl
 • Hejka
  #5 Hejka dnia 31-07-2019 02:07
  Panie Posterunkowy, to biznes. Pan może sobie pisać a i tak solorz i Jankowski maja pana w pupce. Pan sobie napisze komentarz a oni sobie zarobią na wakacje. Pozdraiwam! Superstacja gorsza nie będzie - nie da się!
 • Adrian
  #6 Adrian dnia 01-08-2019 09:43
  Kamila od dwóch lat nie jest Osica. Poprawcie to.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.