„Interwencja” oraz „Interwencja Extra” w ramówce Superstacji. Mniej wydań „Informacji dnia”

MN 04/08/2019
„Interwencja” oraz „Interwencja Extra” w ramówce Superstacji. Mniej wydań „Informacji dnia”
 Od poniedziałku, 5 sierpnia będzie obowiązywać zmieniona ramówka Superstacji. Do oferty dołączą „Interwencja” oraz „Interwencja Extra”. Stacja zrezygnuje z „Informacji dnia” o 09:15 i 10:15.

Magazyn „Interwencja”, który premierowo jest emitowany w Polsacie, w Superstacji będzie można oglądać codziennie o 09:15, 10:15 oraz 21:20. Z kolei program „Interwencja Extra”, który na żywo można śledzić w Polsat News, w Superstacji będzie nadawany codziennie o 22:30.

Z oferty znikną „Informacje dnia” o 09:15 i 10:15. O 09:40 i 10:40 pojawią się powtórki „Finału dnia”.

To kolejne zmiany w Superstacji. Z oferty kanału usunięto prawie wszystkie programy publicystyczne. Z widzami pożegnali się m.in. Jacek Żakowski i Wiktor Bater oraz ekipa „Bez Ograniczeń”. Dyrektorem programowym kanału został Grzegorz Jankowski. W nowej ramówce, która zostanie zaprezentowana jesienią, ma być więcej sensacji i tematów społecznych.

Wcześniej z Superstacji odeszli Eliza Michalik oraz Kuba Wątły. W stacji ograniczono tematy polityczne. Do programów nie są zapraszani politycy. Zmianę profilu kanału Polsat tłumaczył niezadowalającymi wynikami oglądalności.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.