Nowe odcinki pierwszego sezonu „Śladu” od 25 lutego w Polsacie. Druga seria od 1 kwietnia

MN 09/02/2019
Nowe odcinki pierwszego sezonu „Śladu” od 25 lutego w Polsacie. Druga seria od 1 kwietnia
 1 kwietnia Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu „Ślad”. Wcześniej, bo już od 25 lutego, będzie można oglądać nowe odcinki pierwszego sezonu.

Najpierw Polsat nada 20 nowych odcinków pierwszej serii. To epizody, które pierwotnie planowano pokazać zimą.

48. odcinek „Śladu” Polsat wyemituje 28 marca. Będzie to ostatni epizod pierwszej serii. Drugi sezon rozpocznie się zaraz po zakończeniu pierwszego. 1 kwietnia widzowie zobaczą odcinek nr 49, czyli pierwszy drugiej serii.

Drugi sezon, emitowany od 1 kwietnia, przyniesie zmiany w składzie Centralnego Wydziału Śledczego. Zespół CWŚ wzmocni doświadczony profiler z ABW – nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska). Do grupy ekspertów dołączy nowy technik, laborant i specjalista IT – Jurek „Cichy” Cichocki (Marcel Sabat). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł „Pablo” Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Różańskiej należy jej przyjaciółka – lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

Serial „Ślad” będzie emitowany w nowym paśmie. Od 25 lutego produkcję będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku po 22:00. Dla Polsatu serial produkuje Tako Media.
 

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 09-02-2019 18:47
  Serial z fatalną oglądalnością jesienią dostaje dwa razy więcej premierowych odcinków w tygodniu oraz zamówienie na drugi sezon.
 • MacGyver92
  #2 MacGyver92 dnia 10-02-2019 16:37
  Jak polacy to cenzurae i oglądają m jak miłość itp. Ltórych nie da się już oglądać to ich sprawa ,Ja jestem zadowolona z tego ,że będzie drugi sezon, bo w Polsce jest mało seriali kryminalnych
 • Mietek
  #3 Mietek dnia 11-02-2019 20:26
  Nudne to i bez sensu o wiele bardziej wole Sprawiedliwi wydział kryminalny . Tu są bohaterowie tacy do których nie da się przywiązać nie lubi się ich itd

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.