Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu „W rytmie serca”

MN 23/05/2018
Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu „W rytmie serca”
 Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „W rytmie serca”. Dalsze losy bohaterów będzie można śledzić już jesienią na antenie Polsatu.

W trakcie emisji drugiej serii (niedziela, 20:00) Polsat był liderem pasma i zgromadził udziały w rynku na poziomie 14,2% wśród wszystkich badanych, wyprzedzając TVP1 (12,9%), TVN (11,2%) i TVP2 (4,8%).

„W rytmie serca” to serial, w którym widzowie w każdym odcinku poznają dwie historie – medyczną i kryminalną. Uwikłani są w nie pacjenci i często, wspierani przez lokalną policję, lekarze. Wszystko dzieje się w scenerii lubelskiego miasteczka Kazimierz Dolny. W serialu występują: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Zbigniew Zamachowski, Elżbieta Romanowska i Dariusz Toczek.

Twórcami serialu są: Tadeusz Lampka – producent wykonawczy, Piotr Wereśniak i Jakub Skoczeń – reżyserzy i Jarosław Żamojda – autor zdjęć. Autorami scenariusza, oprócz Piotra Wereśniaka są także Izabela Aleksandrowicz i Dominika Hiliszczańska.
 

Komentarze

  • 3537
    #1 Liverpool802 dnia 23-05-2018 21:02
    Już od dawna żaden serial w Polsacie nie wzbudził mojego tak wielkiego zainteresowania jak " w rytmie serca" klasa sama w sobie czekam na jesień na premierowe odcinki i mam nadzieje że na trzecim sezonie sie nie skończy icon_wink
  • 6981
    #2 Ferdynand K dnia 24-05-2018 22:50
    Serial miewa luki fabularne, ale jest naprawdę ciekawy. Słusznie, że będzie trzeci sezon.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.