Najbardziej tajemnicze zbrodnie w grudniu w CI Polsat
26/11/2016Autor: MN
Najbardziej tajemnicze zbrodnie w grudniu w CI Polsat
 W grudniu CI Polsat pokaże serię filmów dokumentalnych o najbardziej tajemniczych zbrodniach popełnionych w ostatnich latach, m.in. o najdłużej rozwiązywanej sprawie kryminalnej w USA, a także zabójstwie Małej Miss – 6-letniej JonBenet.

„Zaginieni chłopcy”, 3 grudnia o godz. 21:00
Historia zakładu poprawczego dla chłopców na Florydzie – z nieoznakowanymi grobami i domniemanymi morderstwami w tle – wstrząsnęła całą Ameryką. Reporter Ben Montgomery bada losy setek byłych wychowanków, którzy cierpieli tam niewyobrażalne katusze, a antropolożka sądowa Erin Kimmerle poszukuje kilkudziesięciu zaginionych, by ich szczątki zwrócić rodzinom. Krok po kroku oboje odsłaniają jedną z najmroczniejszych tajemnic Florydy, snując opowieść o dzieciach, które przez ponad 100 lat były ofiarami niewolnictwa, dyskryminacji rasowej i zinstytucjonalizowanej przemocy.

„Wypadek czy zabójstwo”, 24 grudnia o godz. 21:00
5 października 1997 r. 54-letnią Teresę Rollins znaleziono martwą. Leżała twarzą w dół w stawie na rodzinnej farmie w Wirginii Zachodniej i wszystko wyglądało na przypadkowe utonięcie. Rodzina i znajomi byli wstrząśnięci tą nagłą śmiercią, ale szybko zaczęli coś podejrzewać, w miarę jak na jaw wychodziły rozmaite fakty. Ponieważ lokalna policja uznała zgon za nieszczęśliwy wypadek, rodzina zwróciła się do światowej sławy patologa dra Cyrila Wechta z prośbą o zbadania sprawy. Ten ustalił, że Teresa Rollins została zamordowana. Kiedy śledczy przyjrzeli się bliżej jej życiu tuż przed śmiercią, odkryli, że kilka osób miało motyw, by zabić tę energiczną byłą stylistkę. Ale kto konkretnie to zrobił?

„Ślady na śniegu”, 10 grudnia o godz. 21:00
Prawdziwa historia najdłużej rozwiązywanej sprawy kryminalnej w USA. W śnieżną noc w grudniu 1957 roku na ulicach Sycamore w stanie Illinois zniknęła siedmioletnia dziewczynka. Tak zaczęła się poruszająca opowieść o morderstwie, rodzinnych tajemnicach, wyznaniach na łożu śmierci, pragnieniu zemsty i determinacji rodzonej siostry zabójcy, by znaleźć sprawiedliwość dla małej Marii.

„Kto zabił JonBenet”, 25 grudnia o godz. 21:00
Rankiem 26 grudnia 1996 roku rodzice John i Patsy Ramseyowie po obudzeniu się znaleźli list z żądaniem okupu za ich zaginioną sześcioletnią córkę JonBenét, której brutalnie zmasakrowane zwłoki odkryli wkrótce potem w piwnicy. Mimo burzy medialnej, oskarżeń pod adresem rodziny, fałszywych zeznań, teorii o intruzie w domu i rozprawy przed ławą przysięgłych ta głośna sprawa od 20 lat pozostaje nierozwiązana. W programie twórcy ujawnią nieznane dotąd materiały, m.in. niedawną rozmowę z Johnem Ramseyem, wywiad ze starszym bratem JonBenét z 1998 r. oraz niezwykłe ślady DNA, które wskazują, że zabójcą mógł być ktoś z rodziny.
Tagi: #ci polsat #śledztwo #serial kryminalny 
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy