Beata Szydło będzie jutro gościem Polsatu, Polsat News i Polsat News 2

MN 15/11/2015
Polsat News
 Jutro o 19:30 w Telewizji Polsat oraz kanałach Polsat News i Polsat News 2 będzie można zobaczyć wywiad z Beatą Szydło, która w poniedziałek zostanie powołana na premiera. Specjalną rozmowę z nową premier przeprowadzi Dorota Gawryluk.

Pierwszy wywiad telewizyjny nowego premiera, Beaty Szydło będzie przedstawieniem najważniejszych planów nowego rządu oraz zarysów polskiej polityki na najbliższe cztery lata. Po piątkowych wydarzeniach w Paryżu Dorota Gawryluk zapyta premier nowego rządu Beatę Szydło między innymi o bezpieczeństwo Polski i jej obywateli oraz kwestię uchodĹşców. Dorota Gawryluk zapyta również o wizję nowego premiera dotyczącą roli Polski w Unii Europejskiej, zarówno w kontekście ostatnich wydarzeń, jak i generalnych problemów z jakimi zmaga się obecnie integracja europejska. Będzie to również okazja do zapytania o pierwsze deklaracje składane przez nowych ministrów wchodzących w skład rządu.

Wcześniej, bo o 12:00 w Pałacu Prezydenckim prezydent RP Andrzej Duda powoła prezesa rady ministrów i członków rady ministrów oraz odbierze przysięgę od członków nowo powołanego rządu.
 

Komentarze

  • 470
    #1 filczyk dnia 15-11-2015 18:08
    O proszę! Może będzie teraz lepiej z wizytami premiera. PDT rzadko gościł w Polsacie, a PEK to chyba nawet nie pokazała przez ten rok.
  • 149
    #2 MK dnia 16-11-2015 13:52
    Moim zdaniem taka publicystyka jest znacznie lepszym rozwiązaniem w ramówce Polsatu niż powtórki Kiepskich. Moim zdaniem zdecydowanie powinny one zostać w ramówce - to samo tyczy się zresztą publicystyki po popołudniowych Wydarzeniach.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.