Sportowa jesień w Polsacie

MN 29/08/2014
Polsat
 Mecz otwarcia FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, pierwsze jesienne cztery spotkania polskiej reprezentacji w piłce nożnej w ramach eliminacji EURO 2016, a także 28. Gala KSW ze Szczecina r11; to główne wydarzenia sportowe jesiennej ramówki Telewizji Polsat.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014
Siatkarski mundial nigdy nie odbyłby się w Polsce, gdyby Telewizja Polsat nie zakupiła w 2008 roku rwszystkichr1; praw do Mistrzostw Świata. FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, to największa siatkarska impreza na świecie, a w Polsce to wydarzenie o randze już historycznej. Kilkaset godzin transmisji na żywo, 103 mistrzowskie mecze, 24 drużyny w turnieju, a wśród nich Polacy, najwyższy poziom sportowy, oraz najlepsze reprezentacje świata (m.in.: Rosja, Włochy, USA czy Brazylia) i ponad 800 tysięcy sprzedanych biletów. Już we wrześniu poznamy nową mistrzowską drużynę. Największe emocje będą towarzyszyć najlepszym kibicom, zarówno tym obecnym w halach, jak i przed telewizorami.

30 sierpnia, czyli święto siatkówki, jakim będzie ceremonia i mecz otwarcia MŚ 2014 Polska r11; Serbia na Stadionie Narodowym, w obecności rekordowej liczby ponad 62 tysięcy kibiców, będzie transmitowane na antenie otwartej Telewizji Polsat oraz w Polsacie Sport. Wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu obejrzą bez żadnych dodatkowych opłat FIVB Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn Polska 2014.

Eliminacje do EURO 2016 (European Qualifiers) i mecze Polaków tylko w Polsacie
Przez najbliższe 4 lata mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, oraz wszystkie spotkania najlepszych reprezentacji narodowych: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Anglii, Francji czy Portugalii, w ramach eliminacji do Euro 2016 i Mistrzostw Świata 2018 będzie można zobaczyć tylko w Telewizji Polsat.

Reprezentacja Polski swój marsz do Euro 2016 (European Qualifiers) rozpocznie meczem z osobliwością eliminacji, reprezentacją Gibraltaru, który po raz pierwszy wystartuje w oficjalnych meczach od momentu przyjęcia do UEFA, w 2013 roku. Drużyna Adama Nawałki zagra z Gibraltarem w portugalskim Faro już 7 września o 20.00.

Piłkarski hit i największe emocje czekają jednak kibiców już 11 paĹşdziernika o godzinie 20:00, kiedy Polacy podejmą na Stadionie Narodowym r11; obecnych Mistrzów Świata r11; reprezentację Niemiec. To będzie prawdziwe piłkarskie święto i wielki mecz prawdy. Tej jesieni nasza narodowa reprezentacja zagra jeszcze 14 paĹşdziernika ze Szkocją (dom, godzina 20:00) i 14 listopada z Gruzją (wyjazd, godzina 17:15). Spotkania skomentują najlepsi komentatorzy piłkarscy w Polsce: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow czy Roman Kołtoń. Wszystkie mecze reprezentacji Polski tylko i wyłącznie na antenie otwartej Telewizji Polsat i w Polsacie Sport.

Największe europejskie reprezentacje i gwiazdy piłki w sportowych kanałach Polsatu
To będzie 12 tygodni eliminacji Euro 2016 z wielką reprezentacyjną piłką, w których zobaczymy spotkania potentatów europejskiej piłki: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Holandii, Francji czy Anglii. To przede wszystkim starcie wielkich piłkarskich gwiazd, takich jak: Christiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovicr17;, Franck Ribery, Wayne Rooneyr17;, Fernando Torres, Arjen Robben, Robin van Persie, Mario Balotelli, Thomas MĂźller czy Mario GĂśtze. Wszystkie mecze eliminacji w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News.

28 Gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW 28)
Po 10 latach emocjonującej podróży po największych halach widowiskowych w naszym kraju zostało już tylko kilka nieodkrytych miejsc, których pojawienie się na mapie KSW jest wręcz nieodzowne. Dlatego już 4 paĹşdziernika Federacja KSW zawita do stolicy polskiego MMA, i miejsca gdzie rodzi się więcej wojowników niż gdziekolwiek indziej. To miejsce to Szczecin. Zobaczymy mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa, którego z Gali KSW 26 w ostatniej chwili wyeliminowała kontuzja, w mieście rodzinnym Berserkerów nie zabraknie mistrza wagi lekkiej Macieja Irokeza Jewtuszko, a także Rafała Moksa, który znacząco przyspieszył na swojej drodze po pas mistrza wagi półśredniej. Po raz pierwszy w tej części Polski zobaczymy między innymi niepokonanego od 3 walk Marcina Różala Różalskiego, Anzora Azhieva, którego ostatnie walki kończyły się stanowczo za wcześnie przez dyskwalifikacje, oraz byłego mistrza Europy w boksie Rafała Jackiewicza w swoim debiucie w klatce i w MMA.
 

Komentarze

 • 803
  #1 mefist1 dnia 29-08-2014 20:07
  Niech ps_hd1006 walczy o LE i Enea Ekstra ligę! Precz z PPV!
 • 2639
  #2 Emil dnia 29-08-2014 20:16
  O UEFA Europa League będzie trudno.
  icon_smile
 • 2960
  #3 rotalplus dnia 02-09-2014 15:28
  Chyba nie są LE wogóle zainteresowani
  Uznali że szkoda kasy na tak drogie rozgrywki

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.