Styczeń w VOD Cyfrowego Polsatu z premierami i nowymi promocjami
09/01/2014Autor: MN
VOD
W pierwszym miesiącu 2014 roku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu prezentuje najnowsze hity, które nie tylko zyskały rozgłos i podbiły serca widzów, ale zostały także docenione przez środowisko filmowe. Dodatkowo w dniach od 10 do 16 stycznia br. będzie można skorzystać z dwóch nowych promocji.

W tym miesiącu wśród nowości znalazły się różnorodne gatunkowo tytuły, m.in.: „R.I.P.D. Agenci z zaświatów”, „Przeszłość”, „Następny jesteś ty”, „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”, „Dziewczyna z szafy”, „Wszystkie kobiety Mateusza”, „Ściśle tajne: historia WikiLeaks” i „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków”.

W styczniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: „Pacific Rim”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Wielki Gatsby”, „Układ zamknięty”, „Minionki rozrabiają”, „Trzebież”, „Czystka”, „Szybcy i wściekli 6”, „Martwe pole”, „Lego Batman”, „Ukryty wróg”, „Bez względu na cenę”, „Drogówka”, „Bejbi blues”, „Martwe zło”, „Polowanie” i innych. Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

Od 10 do 16 stycznia br. będą obowiązywać nowe promocje. Na kanale 165 VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie można obejrzeć 4 filmy, płacąc tylko 5,90 zł za zestaw składający się z dwóch tytułów – „Kolekcjoner” i „Nadprzyrodzony pakt” oraz „Między wierszami” i „Grubsza sprawa”. W tym samym okresie 6 tytułów filmowych – „Jak ukraść księżyc”, „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”, „1000 lat po Ziemi”, „Świat w płomieniach”, „Szybko i wściekle”, „Ostatni egzorcyzm cz. 2” – można zamówić 20% taniej.

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 13-01-2014 17:30
    R.I.P.D... chętnie obejrzę i coś jeszcze też się z pewnością znajdzie. Wybierać jest z czego w DWF CP. Zresztą te nowe promocje pakietu 4 czy 6 filmów nie są złe. W sam raz na dobry maraton filmowy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy