Sierpień w Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

MN 06/08/2013
VOD
 W sierpniu w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu pojawi się wiele nowości, m.in.: rDrogówkar1;, rBejbi Bluesr1;, r100 stopni poniżej zerar1;, rWeekend z królemr1;, rTajna agentkar1;, dokument rBędziesz legendą człowiekur1; i ekranizacja kultowej bajki rSmerfyr1;.

rDrogówkar1; r11; niekwestionowany hit kinowy r11; to kryminał polityczny, historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączą kontakty koleżeńskie, wspólne pasje i interesy. Gdy jeden z nich ginie w tajemniczych okolicznościach, o morderstwo oskarżony zostaje sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa), który, starając się udowodnić swoją niewinność, odkrywa przestępcze powiązania na najwyższych szczeblach władzy. rDrogówkar1; to kolejny film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, znanego twórcy filmów: rDom złyr1;, rRóżar1; i rWeseler1;.

rBejbi Bluesr1; r11; nowy film reżyserki rGalerianekr1; Katarzyny Rosłaniec, to historia 17-letniej młodej mamy, która, kierując się przykładem młodych gwiazd z kolorowych magazynów, zapragnęła mieć dziecko. Nastolatka decyduje się na posiadanie potomstwa, nie zdając sobie sprawy, z czym związane jest macierzyństwo i jak zmieni się jej życie, kiedy na świecie pojawi się syn.


rBejbi Bluesr1;
foto: Cyfrowy Polsat


Kontynuując wątek policyjny, wchodzimy w sam środek wielkiego pościgu w thrillerze rCzas zapłatyr1;. Oficer policji Max Lewinsky jest o krok od schwytania przestępcy, śmiałego i sprytnego złodzieja Jacoba Sternwooda. Jednak to ten drugi wychodzi z pojedynku zwycięsko. Po pewnym czasie od spektakularnej porażki głównego bohatera nadarza się okazja na rewanżr30;

Pogodowe anomalie nie są nam obce. Jednak r100 stopni poniżej zerar1; to już nie jest taka sobie zmiana aury. Kiedy klimat szaleje, a kataklizmy pogodowe niszczą miasta i wsie na całym świecie, grupa naukowców podejmuje wyzwanie polegające na zatrzymaniu nadejścia kolejnej epoki lodowcowej.

rBędziesz legendą człowiekur1; r11; to film dokumentalny, który przedstawia naszą drużynę narodową podczas Euro 2012. Reżyser Marcin Koszałka zagląda za kulisy wydarzenia, w miejsca do tej pory niedostępne dla widzów, pokazując rożne emocje piłkarzy: chwile zwątpienia, dumy, nadziei i rozczarowania, a także uchyla niektóre szczegóły ich życia osobistego.

Akcja rWeekendu z królemr1; rozgrywa się w latach 30. Daisy zostaje zaproszona do rezydencji matki Roosvelta, by, jako daleka kuzynka prezydenta, dotrzymywać mu towarzystwa. Jest w tym tak dobra, że wkrótce z towarzyszki staje się kochanką. Choć jest już kobietą dojrzałą, relacja z Roosveltem pod wieloma względami przypomina młodzieńczą miłość, pełną iluzji i romantycznych nadziei niemających pokrycia w rzeczywistości.

rSmerfy 1r1; są ekranizacją uwielbianej bajki o małych niebieskich ludzikach, które tym razem, uciekając przed Gargamelem, przedostaną się do dziwnego dla nich świata: w samo centrum Nowego Jorku. Papa Smerf i jego rodzina będą desperacko szukać drogi powrotnej do domu, zanim Gargamel ich dopadnie. Smerfy jak zwykle będą doskonałą rozrywką dla całej rodziny.

Kiedy miliony są w niebezpieczeństwie, tylko on jeden pozostaje, by ich uratować r11; Superman w animacji rSuperman DCU: Wyzwolenier1;. Tym razem bohater, razem ze swoją kuzynką Supergirl, będzie walczył z tajemniczą kulą ognia, która zmierza w kierunku Ziemi. Przygoda rozpoczyna się, gdy Superman poznaje bezlitosnego, rosnącego w siłę Brainiaca. Zdeterminowany, by obronić rodzimą planetę przed jego straszliwą mocą, Superman staje do walki z największym wrogiem.

Niewątpliwą gwiazdą młodego pokolenia jest bohaterka komedii sensacyjnej rTajna Agentkar1; Miley Cyrus (rHannah Montanar1; i rHigh School Musical 2r1;). Ta uroczą nastolatka pracuje z ojcem r11; prywatnym detektywem. Pewnego dnia zgłasza się do niej FBI z prośbą o pomoc w ochronie córki jednego ze świadków, który ma zeznawać przeciwko szefowi mafii. Tytułowa tajna agentka trafia do colleger17;u. Nowe koleżanki to nowe kłopoty, ale i świetna zabawa.

rNieulotner1; r11; to historia miłości Michała (Jakub Gierszał: rSala samobójcówr1;, rYumar1;) i Kariny (Magdalena Berus: rGaleriankir1;), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Ich romans zostaje przerwany w wyniku tragicznego wydarzenia. Nasi bohaterowie szybko przekonują się, że nawet jeśli teraz jest pięknie, za chwilę może być już zupełnie inaczej.

Obraz rMagic magicr1; to opowieść o nastolatce z niestabilną osobowością, która u progu wakacji zaczyna popadać w obłęd. Tragizmu dodaje fakt, że żaden z jej rówieśników nie decyduje się pójść jej z pomocą aż do momentu, gdy jest już za póĹşno.

rReguła milczeniar1; to thriller opowiadający o młodym reporterze, który z dokładnością tropiciela odkrywa tajemnice zagadki sprzed lat. Nic go nie powstrzyma przed poznaniem prawdy. A jej wyjawienie zdemaskuje winnych.

r7 dni w Hawanier1; r11; to energetyczny i nastrojowy portret Hawany z perspektywy tubylców, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach.

W sierpniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można także powrócić do hitów poprzedniego miesiąca: rRalph Demolkar1;, rInfiltratorr1;, rGangster Squad r11; pogromcy mafiir1;, rDzień Kobietr1;, rKochankowie z księżycar1;, rSzybko i wściekler1;, rRust and boner1;, rZłodziej tożsamościr1;, r40 lat minęłor1;, rMamar1;, rLes Miserables r11; Nędznicyr1;. Nadal można skorzystać z promocji rPierwszy film za 1 złr1;.
 

Komentarze

 • 2550
  #1 doniu dnia 06-08-2013 17:09
  Ciekawe filmy w DWF w sierpniu. icon_smile
 • 2639
  #2 Emil dnia 07-08-2013 19:28
  Chyba Smerfy, a nie Smerfy 1. Żaden film, który jest pierwszą częścią w serii nie ma w swoim tytule jedynki.
  wink
 • 2152
  #3 przemekp dnia 08-08-2013 04:34
  Ciekawe te nowości w VOD - coraz bardziej znane tytuły się pojawiają, więc abonenci mają w czym wybierać wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.