Sierpień w Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Autor: MN 06/08/2013
VOD
 W sierpniu w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu pojawi się wiele nowości, m.in.: rDrogówkar1;, rBejbi Bluesr1;, r100 stopni poniżej zerar1;, rWeekend z królemr1;, rTajna agentkar1;, dokument rBędziesz legendą człowiekur1; i ekranizacja kultowej bajki rSmerfyr1;.

rDrogówkar1; r11; niekwestionowany hit kinowy r11; to kryminał polityczny, historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączą kontakty koleżeńskie, wspólne pasje i interesy. Gdy jeden z nich ginie w tajemniczych okolicznościach, o morderstwo oskarżony zostaje sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa), który, starając się udowodnić swoją niewinność, odkrywa przestępcze powiązania na najwyższych szczeblach władzy. rDrogówkar1; to kolejny film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, znanego twórcy filmów: rDom złyr1;, rRóżar1; i rWeseler1;.

rBejbi Bluesr1; r11; nowy film reżyserki rGalerianekr1; Katarzyny Rosłaniec, to historia 17-letniej młodej mamy, która, kierując się przykładem młodych gwiazd z kolorowych magazynów, zapragnęła mieć dziecko. Nastolatka decyduje się na posiadanie potomstwa, nie zdając sobie sprawy, z czym związane jest macierzyństwo i jak zmieni się jej życie, kiedy na świecie pojawi się syn.


rBejbi Bluesr1;
foto: Cyfrowy Polsat


Kontynuując wątek policyjny, wchodzimy w sam środek wielkiego pościgu w thrillerze rCzas zapłatyr1;. Oficer policji Max Lewinsky jest o krok od schwytania przestępcy, śmiałego i sprytnego złodzieja Jacoba Sternwooda. Jednak to ten drugi wychodzi z pojedynku zwycięsko. Po pewnym czasie od spektakularnej porażki głównego bohatera nadarza się okazja na rewanżr30;

Pogodowe anomalie nie są nam obce. Jednak r100 stopni poniżej zerar1; to już nie jest taka sobie zmiana aury. Kiedy klimat szaleje, a kataklizmy pogodowe niszczą miasta i wsie na całym świecie, grupa naukowców podejmuje wyzwanie polegające na zatrzymaniu nadejścia kolejnej epoki lodowcowej.

rBędziesz legendą człowiekur1; r11; to film dokumentalny, który przedstawia naszą drużynę narodową podczas Euro 2012. Reżyser Marcin Koszałka zagląda za kulisy wydarzenia, w miejsca do tej pory niedostępne dla widzów, pokazując rożne emocje piłkarzy: chwile zwątpienia, dumy, nadziei i rozczarowania, a także uchyla niektóre szczegóły ich życia osobistego.

Akcja rWeekendu z królemr1; rozgrywa się w latach 30. Daisy zostaje zaproszona do rezydencji matki Roosvelta, by, jako daleka kuzynka prezydenta, dotrzymywać mu towarzystwa. Jest w tym tak dobra, że wkrótce z towarzyszki staje się kochanką. Choć jest już kobietą dojrzałą, relacja z Roosveltem pod wieloma względami przypomina młodzieńczą miłość, pełną iluzji i romantycznych nadziei niemających pokrycia w rzeczywistości.

rSmerfy 1r1; są ekranizacją uwielbianej bajki o małych niebieskich ludzikach, które tym razem, uciekając przed Gargamelem, przedostaną się do dziwnego dla nich świata: w samo centrum Nowego Jorku. Papa Smerf i jego rodzina będą desperacko szukać drogi powrotnej do domu, zanim Gargamel ich dopadnie. Smerfy jak zwykle będą doskonałą rozrywką dla całej rodziny.

Kiedy miliony są w niebezpieczeństwie, tylko on jeden pozostaje, by ich uratować r11; Superman w animacji rSuperman DCU: Wyzwolenier1;. Tym razem bohater, razem ze swoją kuzynką Supergirl, będzie walczył z tajemniczą kulą ognia, która zmierza w kierunku Ziemi. Przygoda rozpoczyna się, gdy Superman poznaje bezlitosnego, rosnącego w siłę Brainiaca. Zdeterminowany, by obronić rodzimą planetę przed jego straszliwą mocą, Superman staje do walki z największym wrogiem.

Niewątpliwą gwiazdą młodego pokolenia jest bohaterka komedii sensacyjnej rTajna Agentkar1; Miley Cyrus (rHannah Montanar1; i rHigh School Musical 2r1;). Ta uroczą nastolatka pracuje z ojcem r11; prywatnym detektywem. Pewnego dnia zgłasza się do niej FBI z prośbą o pomoc w ochronie córki jednego ze świadków, który ma zeznawać przeciwko szefowi mafii. Tytułowa tajna agentka trafia do colleger17;u. Nowe koleżanki to nowe kłopoty, ale i świetna zabawa.

rNieulotner1; r11; to historia miłości Michała (Jakub Gierszał: rSala samobójcówr1;, rYumar1;) i Kariny (Magdalena Berus: rGaleriankir1;), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Ich romans zostaje przerwany w wyniku tragicznego wydarzenia. Nasi bohaterowie szybko przekonują się, że nawet jeśli teraz jest pięknie, za chwilę może być już zupełnie inaczej.

Obraz rMagic magicr1; to opowieść o nastolatce z niestabilną osobowością, która u progu wakacji zaczyna popadać w obłęd. Tragizmu dodaje fakt, że żaden z jej rówieśników nie decyduje się pójść jej z pomocą aż do momentu, gdy jest już za póĹşno.

rReguła milczeniar1; to thriller opowiadający o młodym reporterze, który z dokładnością tropiciela odkrywa tajemnice zagadki sprzed lat. Nic go nie powstrzyma przed poznaniem prawdy. A jej wyjawienie zdemaskuje winnych.

r7 dni w Hawanier1; r11; to energetyczny i nastrojowy portret Hawany z perspektywy tubylców, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach.

W sierpniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można także powrócić do hitów poprzedniego miesiąca: rRalph Demolkar1;, rInfiltratorr1;, rGangster Squad r11; pogromcy mafiir1;, rDzień Kobietr1;, rKochankowie z księżycar1;, rSzybko i wściekler1;, rRust and boner1;, rZłodziej tożsamościr1;, r40 lat minęłor1;, rMamar1;, rLes Miserables r11; Nędznicyr1;. Nadal można skorzystać z promocji rPierwszy film za 1 złr1;.
 

Komentarze

 • 2550
  #1 doniu dnia 06-08-2013 17:09
  Ciekawe filmy w DWF w sierpniu. icon_smile
 • 2639
  #2 Emil dnia 07-08-2013 19:28
  Chyba Smerfy, a nie Smerfy 1. Żaden film, który jest pierwszą częścią w serii nie ma w swoim tytule jedynki.
  wink
 • 2152
  #3 przemekp dnia 08-08-2013 04:34
  Ciekawe te nowości w VOD - coraz bardziej znane tytuły się pojawiają, więc abonenci mają w czym wybierać wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg