Horczyczak, Ibisz i Sykut poprowadzą "Bezpieczne wakacje" z Plusem

MN 04/07/2013
Polsat
 Już w najbliższą sobotę 6 lipca, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News, ruszy cykl edukacyjny rBezpieczne wakacjer1; przygotowany we współpracy z operatorem sieci Plus oraz służbami ratownictwa wodnego i górskiego. Programy poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Marek Horczyczak.

rBezpieczne wakacjer1; to krótkie wejścia na antenę, które będą emitowane w okresie wakacyjnym, w soboty i niedziele, między godz. 6.50 a 12.00, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News. Łączenia telewizyjne realizowane będą z wykorzystaniem mobilnego Internetu LTE.


rBezpieczne wakacjer1;
foto: Plus


rBezpieczne wakacjer1; zainauguruje Plus Stunt Grand Prix 2013, czyli zawody motocyklowe, które odbędą się 6 i 7 lipca w Bydgoszczy. W programie imprezy m.in. pokazy jazdy na skuterach i quadach, a także zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się tymi pojazdami. W każdy kolejny weekend lipca i sierpnia, ekipa telewizyjna odwiedzi takie miejsca w Polsce, jak: Krynica Zdrój, Wierchomla, Ustka, Międzyzdroje, Jura Krakowsko-Częstochowska, Świnoujście, Szczecin, Giżycko, Suwałki, Gdynia, Dębki, Trójmiasto, Zakopane. W programach pojawią się eksperci, z którymi prowadzący będą rozmawiać m.in. na temat zasad bezpieczeństwa nad wodą czy w górach. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć pokazy ratownictwa, zobaczyć największe żaglowce podczas regat The Tall Ships Races 2013, czy zapoznać się ze specyfiką pracy służb ratowniczych.

Projekt realizowany jest przez operatora sieci Plus oraz Telewizję Polsat i Polsat News we współpracy ze służbami ratowniczymi WOPR, MOPR, TOPR i GOPR.
 

Komentarze

 • 2550
  #1 doniu dnia 05-07-2013 11:48
  Mogliby dać jeszcze Milenę Rostkowską-Galant jako prowadzącą "Bezpieczne wakacje" icon_wink
 • 2423
  #2 Posterunkowy dnia 05-07-2013 12:55
  Mam genialny pomysł ! Niech Polsat News zatrudni Ibisza jako pogodynka. Będzie prawie codziennie na żywo na antenie najlepszego kanału informacyjnego w Polsce. Prestiż, sława, uznanie milionów widzów... prawie jak Kurzajewski icon_lol
 • 2639
  #3 Emil dnia 05-07-2013 13:23
  Nie żebym jej nie lubił, ale wydaje mi się, że Paulinę Sykut też próbują wepchać, jak jest okazja, do prawie każdego programu.
  wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.